اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
17 شهریور 1398 17 شهریور 1398
13:34 13:34

پرسپولیس با دربی ۱۰- ۹۰ مخالفت کرد

محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد شیوه بلیط فروشی 90 به 10 را قبول ندارد و این روش چون بلیط فروشی الکترونیک است باعث هرج و مرج خواهد شد. 

به گزارش سلام نو، از همان هفته اول رقابت های لیگ برتر سازمان لیگ اعلام کرد که بلیط فروشی بازی استقلال و پرسپولیس که در ورزشگاه آزادی برگزار می شود را به این دوباشگاه داده است اما با وجودالکترونیکی شدن فروش و نصب گیت ها اما مشکلات عدیده ای در خرید و ورود هواداران وجود داشت. باشگاه پرسپولیس که در هفته سوم روز دوشنبه در تهران میزبان صنعت نفت آبادان است قصد دارد مشکلات مربوط به بلیط فروشی را کم کند. محمد حسن انصاری فرد مدیرعامل این باشگاه جلساتی را با مسئولین این کار برگزار کرده و آنطور که گفته است در حال تنظیم برنامه ای برای حل کامل این مشکل است. باشگاه پرسپولیس همچنین با اسپانسر این باشگاه هماهنگ کرده است که از طریق نرم افزاری مشکلات حضور تماشاگران در ورزشگاه حل شود.


اما یکی دیگر از موضوعاتی که در هفته های پیش رو می تواند تبدیل به یک چالش جدید شود ماجرای دربی تهران و میزبانی و بلیط فروشی 90 به 10 است. مدیرعامل پرسپولیس در این باره امروز در یک گفت وگوی رادیویی گفت:« با وضعیت فعلی امکانپذیر نیست، مگر اینکه هر باشگاهی هواداران خود را شناسایی و کارت هواداری صادر کند. ما یک برنامه خوب برای هواداران خود داریم تا شناسایی شوند و اگر این امکان برای تمام باشگاه‌ها فراهم شود می‌توان این قانون را اجرا کرد، ولی با شرایط فعلی که راهکاری برای شناسایی هواداران نیست، امکانپذیر نخواهد بود. هواداران وقتی بلیت اینترنتی خریداری می‌کنند، اصلاً امکان شناسایی آنها وجود ندارد.»

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

واکش مظفری زاده به قضاوت داور پرسپولیس-سایپا

نوید مظفری ضمن تایید کلی داور جوان دیدار پرسپولیس-سایپا، درباره صحنه مشکوک در محوطه ج...

پرسپولیس در یک قدمی صدر قرار گرفت

تیم فوتبال پرسپولیس هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر را با پیروزی برابر سایپا به پایان...

رفاقت عجیب مسی با توپ

مهدی ترابی ستاره این فصل پرسپولیس گفت: هیچ کس جلوی مسی را نمی‌تواند بگیرد. او رفاقت ع...

مصدومیت شدید بیرانوند تایید شد

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در دیدار مقابل سایپا از ناحیه کشاله ران به شدت آس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news