اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
17 شهریور 1398 17 شهریور 1398
15:21 15:21

اولین نشست هم‌اندیشی با موضوع "اقتصاد سلامت: شیوه‌های تامین مالی در نظام سلامت"

ضربان اقتصاد، بخش اجرایی همایش‌های شرکت بین‌المللی مشاور اقتصادی و سرمایه‌گذاری باتاب‌کارا در نظر دارد در راستای دستیابی به اهداف کلان اقتصادی کشور به ویژه در حوزه بهداشت و درمان، سلسله نشست‌هایی در حوزه اقتصاد سلامت برگزار کند که اولین نشست آن با موضوع "اقتصاد سلامت: شیوه‌های تامین مالی در نظام سلامت" در تاریخ 12 شهریور ماه 98 در محل هتل قلب بیمارستان شهید رجایی تهران برگزار خواهد شد.

این نشست به منظور هم‌اندیشی و بیان نظرات کارشناسی در حوزه اقتصاد سلامت به ویژه شیوه‌های تامین منابع مالی جهت طرح‌های کوچک و بزرگ، همچنین معرفی شرکت و بیان اهداف سایر نشست‌های تخصصی ضربان اقتصاد، برگزار می‌گردد. لذا از کلیه صاحب‌نظران و کارشناسان در این حوزه دعوت به عمل می‌آید تا ضمن هماهنگی با این مجموعه، در اولین نشست ضربان اقتصاد حضور بهم رسانند.

لازم به ذکر است که شرکت بین‌المللی مشاور اقتصادی و سرمایه‌گذاری باتاب کارا در ابتدای سال 1397 با رویکردی خلاقانه در ارائه خدمات مشاوره مدیریتی و اقتصادی به کارآفرینان و صاحبان کسب وکار در بخش خصوصی و مجموعه‌های دولتی، تاسیس شده و در این مدت کوتاه اقدام به فعالیت‌های گوناگونی در این راستا کرده است که از جمله آنها می‌توان به ارائه مشاوره‌های تخصصی مدیریتی و اقتصادی به موسسات خصوصی و دولتی، تهیه طرح توجیهی و امکان‌سنجی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های بزرگ ملی یا منطقه‌ای، تولید گزارش‌های تحلیل صنعت، ترجمه کتاب‌های اقتصادی روز دنیا، برگزاری نشست‌های علمی و هم‌اندیشی‌های دوره‌ای و ... اشاره کرد.

اخبار مرتبط

icon news

زیر و بم بیت کوین و ارز های دیجیتال

ارزهای دیجیتالی بحث داغ این روزها بین مردم تمام دنیا هستند و کشور ما هم از این قاعده ...

ماجرای ابرتورم در زیمبابوه چه بود؟

ابرتورم مفهوم اقتصادی بسیار مهمی است که شاید تا به حال کمتر درباره آن شنیده باشیم یا ...

اقتصاد چیست؟

تا به حال بار ها در مورد اقتصاد شنیده ایم. مثلا یک کشور مشکلات اقتصادی دارد، یک شرکت ...

چرا تصمیم های مالی اشتباه میگیریم؟اقتصاد رفتاری به شما پاسخ میدهد!

زمانی که کلمه اقتصاد رفتاری اولین بار به گوش می‌رسد، این سوال را در ذهن تداعی می‌کند ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news