اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 30 شهریور 1398
17 شهریور 1398 17 شهریور 1398
15:21 15:21

اولین نشست هم‌اندیشی با موضوع "اقتصاد سلامت: شیوه‌های تامین مالی در نظام سلامت"

ضربان اقتصاد، بخش اجرایی همایش‌های شرکت بین‌المللی مشاور اقتصادی و سرمایه‌گذاری باتاب‌کارا در نظر دارد در راستای دستیابی به اهداف کلان اقتصادی کشور به ویژه در حوزه بهداشت و درمان، سلسله نشست‌هایی در حوزه اقتصاد سلامت برگزار کند که اولین نشست آن با موضوع "اقتصاد سلامت: شیوه‌های تامین مالی در نظام سلامت" در تاریخ 12 شهریور ماه 98 در محل هتل قلب بیمارستان شهید رجایی تهران برگزار خواهد شد.

این نشست به منظور هم‌اندیشی و بیان نظرات کارشناسی در حوزه اقتصاد سلامت به ویژه شیوه‌های تامین منابع مالی جهت طرح‌های کوچک و بزرگ، همچنین معرفی شرکت و بیان اهداف سایر نشست‌های تخصصی ضربان اقتصاد، برگزار می‌گردد. لذا از کلیه صاحب‌نظران و کارشناسان در این حوزه دعوت به عمل می‌آید تا ضمن هماهنگی با این مجموعه، در اولین نشست ضربان اقتصاد حضور بهم رسانند.

لازم به ذکر است که شرکت بین‌المللی مشاور اقتصادی و سرمایه‌گذاری باتاب کارا در ابتدای سال 1397 با رویکردی خلاقانه در ارائه خدمات مشاوره مدیریتی و اقتصادی به کارآفرینان و صاحبان کسب وکار در بخش خصوصی و مجموعه‌های دولتی، تاسیس شده و در این مدت کوتاه اقدام به فعالیت‌های گوناگونی در این راستا کرده است که از جمله آنها می‌توان به ارائه مشاوره‌های تخصصی مدیریتی و اقتصادی به موسسات خصوصی و دولتی، تهیه طرح توجیهی و امکان‌سنجی برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های بزرگ ملی یا منطقه‌ای، تولید گزارش‌های تحلیل صنعت، ترجمه کتاب‌های اقتصادی روز دنیا، برگزاری نشست‌های علمی و هم‌اندیشی‌های دوره‌ای و ... اشاره کرد.

اخبار مرتبط

icon news

بررسی ریشه‌های رکود تورمی کشور در دهه 90 / قسمت چهارم

در این قسمت به دوره سوم؛ تحولات اقتصادی پس از بحران رکود تورمی در شهریور سال ۱۳۹۲ تا ...

بررسی ریشه‌های رکود تورمی کشور در دهه 90 / قسمت سوم

رکود تورمی چیست؟ چگونه ایجاد می شود و راه های کنترل و حل این معضل اقتصادی چیست؟ پاسخ ...

بررسی ریشه‌های رکود تورمی کشور در دهه 90 / قسمت دوم

رکود تورمی و ریشه های ایجاد آن در دهه نود توسط گروه تحلیلی باتاب کارا در این ویدیو بر...

بررسی ریشه‌های رکود تورمی کشور در دهه 90 / قسمت اول

تورم ، رکود ، ثبات اقتصادی و.... واژه‌هایی هستند که به تناوب در فضای اقتصادی کشور به ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news