اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
17 شهریور 1398 17 شهریور 1398
16:46 16:46

خشم دروازه بان بارسا از نیمکت‌نشینی در آلمان!

دروازه بان آلمانی تیم بارسلونا که در تیم ملی آلمان نیمکت نشین مانوئل نویر است، درباره شرایطش در تیم ملی معترض شد و گفت: این وضعیت دیوانه ام کرده است

اعتراض عجیب دروازه‌بان بارسلونا به نیمکت‌نشینی در آلمان!

به گزارش سلام نو؛ مارک‌آندره تِراِشتگن نامش در بین نامزدهای کسب عنوان بهترین دروازه‌بان سال فیفا قرار دارد و همواره نامش در بین نامزدهای کسب عناوین معتبر دیگر هم بوده است، اما فرصت بازی در تیم ملی آلمان را پیدا نمی‌کند، چون دروازه‌بانی به نام مانوئل نویر در درون دروازه مانشافت است.

دروازه‌بان ۳۳ ساله بایرن مونیخ در حالی همچنان گزینه اول یواخیم لو برای ایستادن در چارچوب دروازه تیم ملی آلمان است که اخیراً دچار چند مصدومیت جدی شد و عملکردش هم در پاره‌ای از موارد مورد انتقاد قرار گرفته است. در جریان شکست ۴ بر ۲ مانشافت مقابل هلند در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰، نویر در درون دروازه ژرمن‌ها بود، اما انتظار می‌رود تراشتگن در بازی دوشنبه شب با ایرلند شمالی در همین چارچوب در ترکیب اصلی آلمان قرار بگیرد.

تراشتگن در گفتگو با سایت آلمانی «تی آنلاین» درباره وضعیتش در تیم ملی آلمان گفت: «این شرایط دیوانه‌ام کرده است، بهترین عملکردتان را ارائه دهید، اما جایی که می‌خواهید، نباشید. من برای خودم اولویت‌بندی کرده‌ام. می‌خواهم موفق باشم و بزرگترین هدفی که دارم این است که دروازه‌بان شماره «یک» کشورم باشم، اما نه به هر قیمتی».

او در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: «فوتبال، فوتبال است، اما انسانیت مهمتر از هرچیزی است. می‌خواهم به آینه نگاه کنم و بگویم که "تو صادقانه کار کردی و با جاه‌طلبی‌هایت کنار آمدی". صبور بودن هم بخشی از حرفه یک فوتبالیست است که اصلاً آسان نیست. زمان‌هایی هست که باید منتظر ماند».

در حالی که برخی بر این باورند تراشتگن به خاطر تصمیم برای ترک فوتبال باشگاهی آلمان به مقصد بارسلونا در سال ۲۰۱۴ از ترکیب اصلی تیم ملی آلمان دور مانده است، او مخالف چنین نظری است. دروازه‌بان بارسا درمورد این موضوع گفت: «بابت پیوستن به بارسلونا پشیمان نیستم. تجربه بازی در خارج از آلمان من را تبدیل به دروازه‌بان بهتری کرده است»./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

نویر: جام قهرمانی برای ماست

مانوئل نویر، سنگربان بایرن مونیخ گفت تنها 6 هفته تا پایان لیگ مانده و اکنون دیگر جام ...

بایرن مونیخ وارد بحران شد

بر اساس اعلام منابع خبری ستاره بزرگ تیم بایرن مونیخ آلمان بر سر قراردادها به مشکل خور...

کدام ستاره ها از فوتبال متنفرند!

در میان نام های بزرگ ستاره هایی نیز حضور دارند که علاقه شدیدی به فوتبال ندارند و فوتب...

تراشتگن از بارسلونا جدا نمی شود

یک منبع معتبر خبری مدعی شد که تمدید با دروازه بان آلمانی بارسلونا در اولویت کاری مدیر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news