اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 آذر 1398
18 شهریور 1398 18 شهریور 1398
15:15 15:15

اوج گرفتن علیپور در بازی با سایپا + عکس

علی علیپور مهاجم گلزن پرسپولیس که نتوانسته بود به گلزنی در دو هفته ابتدایی فصل برسد، در دیدار برابر سایپا جبران کرد و دو گل دیدنی به ثمر رساند.

به گزارش سلام نو، علی علیپور اکنون با 62 گل زده در تاریخ لیگ برتر برای پرسپولیس، بهترین گلزن این تیم محسوب می‌شود. او فصل گذشته را علیرغم اینکه در تکرار دستیابی به عنوان آقای گلی ناکام ماند اما با دو گل حساس برابر السد در دوحه که منجر به پیروزی این تیم در نیمه نهایی و در نهایت گلزنی فینال جام حذفی با تمام انتقاداتی که پشت سر گذاشت، روزهای خوبی را در پیراهن این تیم نیز سپری کرد.


در ابتدای فصل اما شرایط برای او به شکل دیگری پیش رفت؛ درخواست دریافت رضایتنامه برای حضور در فوتبال اروپا و ناکامی طی دو بازی برای گشودن دروازه رقبا در نهایت باعث شد تا مورد هجمه هواداران قرار گیرد. علیپور اما در نهایت با باشگاه برای ادامه همکاری به توافق دست یافت و روز گذشته نیز در دیدار تدارکاتی مقابل سایپا توانست دو گل دیدنی به نام خود ثبت کند.


مهاجم شمالی پرسپولیس که در ابتدای بازی تدارکاتی مقابل سایپا از سوی سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان این بازی معرفی شد تا با روحیه بالا به کارش ادامه دهد، به خوبی پاسخ این اعتماد را با دو گل دیدنی داد تا جشن گل‌های خود را به این شکل در کنار دیگر بازیکنان ثبت کند و امیدوار باشد در شروع دوباره لیگ موفق شود عملکرد درخشان‌تری از خود به جا بگذارد.


این بازیکن بعد از اینکه جشن گل خود را با بازیکنان به اجرا گذاشت به سمت نیمکت تیمش رفت و ابتدا به سمت کالدرون که مخالف جدی جدایی او محسوب می‌شد رفت و بعد از آن نیز با محسن خلیلی که یکی از برترین گلزنان این تیم محسوب می‌شود و با گلزنی‌هایش به استقلال از محبوبیت بالایی برخوردار است، جشن دیگری برگزار کرد.

/ورزش3

اخبار مرتبط

icon news

حمله هافبک سابق پرسپولیس به مدیرعامل سابق باشگاه!

حمید طاهرخانی که اخیرا قراردادش را با تیم پرسپولیس فسخ کرده، با جملاتی عجیب به مدیرعا...

روزشماری تا تعیین تکلیف سرنوشت بشار رسن

 بشار رسن به دلیل عدم دریافت حقوقش قادر به جدایی از پرسپولیس است اما همه منتظر تصمیم ...

پرسپولیس به قطر می‌رود

بعد از درخواست گابریل کالدرون برای برپایی اردوی خارجی برای تیم، قطر به عنوان محل برپا...

واکش مظفری زاده به قضاوت داور پرسپولیس-سایپا

نوید مظفری ضمن تایید کلی داور جوان دیدار پرسپولیس-سایپا، درباره صحنه مشکوک در محوطه ج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news