اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 27 شهریور 1398
19 شهریور 1398 19 شهریور 1398
14:29 14:29

توقیف خودرویی که حدود 100 کیلو تریاک حمل می کرد!

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از بازداشت یک قاچاقچی و توقیف خوروی او خبر داد که 93 کیلو تریاک حمل می کرد

کشف ۹۳ کیلوگرم تریاک از یک خودرو

به گزارش سلام نو، سرهنگ محمد بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت گفت: ماموران معاونت عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از طریق اقدامات پلیسی اطلاع یافتند، یکی از قاچاقچیان مواد مخدر که در تهران و البرز در زمینه توزیع مواد مخدر فعالیت گسترده‌ای می‌کند، قصد انتقال مقادیری مواد مخدر به تهران را دارد.

این مقام انتظامی گفت: با انجام تحقیقات گسترده پلیسی مشخص شد متهم به تازگی با سفر به یکی از استان‌های جنوبی کشور مقادیر متنابهی تریاک را خریداری و قصد انتقال آن را به پایتخت دارد که به دنبال این موضوع شامگاه روز چهاردهم شهریور، تیمی متشکل از ماموران عملیاتی این معاونت، با هماهنگی مرجع قضایی به مسیر تردد این متهم اعزام و موفق شدند او را به همراه خودروی حاوی مواد مخدر در محله مشیریه تهران، شناسایی و متوقفش کنند.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهم ۹۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای داخل خودرو جاسازی شده بود، کشف و به همراه متهم به پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل شد.

او افزود: متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و پس از تکمیل پرونده در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت./ باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

icon news

صدها کیلو تریاک در فرودگاه ها کشف شد

فرمانده پلیس فرودگاه‌ های کشور خبر داد که در چهارماهه اول امسال حدود 383 کیلو مواد مخ...

سال گذشته؛ ۶٨۵ تن مواد مخدر کشف شدند

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از دستگیری ۲۰ هزار خرده فروش مواد مخدر در پیرامون ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news