اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 19 تیر 1399
20 شهریور 1398 20 شهریور 1398
22:27 22:27

چشمه هایی از هنر گلزنی پسر کوچک مسی! +عکس

پسر کوچک لیونل مسی با تکرار گل های خاطره انگیز پدر در میدانی که فقط خودش در آن حضور داشت، چشمه هایی از استعداد خود برای جانشینی پدر را نشان داد!

به گزارش سلام نو، در تاریخ فوتبال کمتر بازیکنانی قادر به تکرار درخشش پدر خود بوده اند و بسیاری از فرزندان بازیکنان بزرگ اگرچه وارد عرصه فوتبال شده اند، اما معمولا درخشش کوتاه مدتی داشته و خیلی زود ار این عرصه محو شده اند.

اما ویدئویی امروز منتشر شده که نشان می دهد شاید متئو مسی در آینده قادر به تکرار درخشش خیره کننده پدر خود در مستطیل سبز باشد. تیاگو، فرزند اول مسی بسیار آرام بوده و هنوز چشمه ای درخشش وی منتشر نشده است، اما اگرچه متئو هنوز قادر به راه رفتن کامل هم نیست، اما شاید استعداد شگرف لیونل به وی ارث رسیده باشد.

ویدئو امروز به نوعی تکرار دو تا از زیباترین گل های تاریخ ورزشی لیونل مسی بود. ستاره آرزانتینی در سال 2007 و هنگامیکه هنوز به اندازه امروز مشهور نبود، یک گل انفرادی تاریخی وارد دروازه ختافه کرد که شباهت زیادی به گل مارادونا در جام جهانی 1986 به انگلیس داشت.

4 سال بعد لیونل مسی موفق شد در نیمه نهایی لیگ قهرمانان و در استادیوم برنابئو، یکی یکی بازیکنان رئال مادرید را از پیش رو برداشته و دروازه ایکر کاسیاس را باز کند؛ امروز متئو مسی موفق شد البته بدون بازیکن یارگیر مستقیم، گل های خاطره انگیز پدر را تکرار کند. جالب اینجاست حتی ژست گلزنی او نیز مانند جشن شادی مسی بعد از باز کردن دروازه رئال مادرید در برنابئو بود.

البته متئو مسی بارها نشان داده از شکست بارسلونا خوشحال می شود و تصاویر جالبی از جشن های بعد از گل خوردن بارسلونا منتشر شده، اما باید دید اگر وی هنگامیکه بزرگ شد پا به عرصه فوتبال گذاشت، آیا همانند پدر همه عمر بازیکن بارسا خواهد بود یا لباس تیم دیگری را بر تن می کند./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بهترین بازیکن تاریخ از نگاه لوئیس چیلاورت

خوزه لوئیس چیلاورت گلر سابق تیم ملی پاراگوئه از بین مسی و مارادونا، مسی را بهترین باز...

روایت مسی از بازی ایران و آرژانتین

لیونل مسی بعد از بازی ایران و آرژانتین گفته بود ایران نه تنها او را، بلکه تمام بازیکن...

شروع طوفانی بارسلونا در ادامه مسابقات لالیگا با برتری مقابل مایورکا/تصاویر

تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا در ادامه مسابقات لالیگا و پس از وقفه ای حدود چهار ماه به ...

موضع مسی علیه تبعیض نژادی در آمریکا+ عکس

کاپیتان تیم فوتبال بارسلونا  با انتشار پستی به تبعیض نژادی در آمریکا واکنش نشان داد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news