اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
21 شهریور 1398 21 شهریور 1398
02:26 02:26

تجاوز نیمار رد و شاکی وی متهم شناخته شد

یک قاضی دادگاه در برزیل، نیمار، ستاره معروف برزیلی، را از جرم تجاوز تبرئه و شاکی وی خانم ناجیلا ترینداد را به جرم کلاهبرداری، تهمت، و تلاش برای کمراه کردن دادگاه متهم کرد

به گزارش سلام نو، چند ماه قبل ناجیلا ترینداد پس از بازگشت از سفر به پاریس در ماه می مدعی شد نیمار به وی تجاوز کرده است که البته به دلیل عدم وجود شواهد کافی، پرونده بسته است. حالا این مدل برزیلی که نیمار را به تجاوز متهم کرده بود، به جرم کلاهبرداری و اخاذی به همراه همسر سابق خود متهم شده است.

قاضی سائوپائولو پس از بررسی پرونده اتهام تجاوز به عنف ستاره برزیلی را رد کرد. اما حالا اخبار حاکی از آن است که ناجیلا به جرم کلاهبرداری، تهمت زدن، تلاش برای اخاذی و گمراه کردن دادگاه در کنار همسر شوهر سابق خود استینونس آلوز، متهم شده است.

نیمار که مدتی قبل و پس از رد شدن شکایت این زن ابراز خوشحالی کرده بود، همان ابتدای شکایت ناجیلا ترینداد تصاویری از مکالمات خود با وی را منتشر کرد تا خود را از این اتهامات مبرا کند.

نیمار دومین ستاره ای بود که طی ماه های اخیر از چنین پرونده هایی جان سالم به در برد. چندی قبل کاترین مایورگا نیز مدعی شد کریستیانو رونالدو در سال 2009 به وی در لاس وگاس تجاوز کرده، اما در نهایت این پرونده نیز مختومه اعلام شد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بهتر است نیمار در پاری سن ژرمن بماند

در حال که نیمار در این تابستان به هر دری می‌زد تا از پاریس به کاتالونیا یا مادرید برو...

پاریس از اول نمی‌خواست نیمار را بپوشد!

نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که در تابستان 2017 به این تیم پیوست، نتوانست روزهای خ...

نیمار: پیامی برای هواداران ندارم

نیمار بعد بازی برابر استراسبورگ در مصاحبه‌ای اعلام کرد جوابی برای هواداران پاریسن‌ژرم...

مسی: نمی‌دانم بارسا برای جذب نیمار تلاش کرده یا نکرده

مسی اعلام کرد خیلی علاقه داشته نیمار به psg  بیاید ولی از این که این اتفاق نیفتاده خی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news