اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 05 بهمن 1398
20 شهریور 1398 20 شهریور 1398
23:45 23:45

تناقض گویی مدیران استقلال درباره توافق با بازیکن جدید

یک رسانه ورزشی از تناقض گویی مدیران استقلال درباره خرید بازیکنان خارجی جدید نوشته است به طوری که یکی از آنان با خرید این بازیکنان موافقت و دیگر از بیخ و بن آن را تکذیب می کند!

مدیر استقلالی توافق با بازیکن جدید را تکذیب کرد!

به گزارش سلام نو، آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال همچنان بازیکن می‌خواهد. او به باشگاه گفته باید دو بازیکن خارجی جذب کنند. آبی‌ها هم با این پیشنهاد موافقت کرده‌اند. خلیل‌زاده رئیس هیئت‌مدیره استقلال در باره خرید بازیکن خارجی می‌گوید: «استراماچونی گفت بازیکن می‌خواهد و ما هم گفتیم بگیرید. ایرادی ندارد.»

در روزهای گذشته خبر رسید آبی‌ها با دو بازیکن مذاکره جدی داشته و با آن‌ها به توافق رسیده‌اند. دیروز از یکی از مدیران استقلال در این باره سوال پرسیدیم که او خبر را از بیخ و بن تکذیب کرد و گفت تا این لحظه با هیچ بازیکنی نه توافق کرده‌اند و نه مذاکره جدی داشته‌اند. بدین ترتیب همچنان استقلال برنامه‌ای برای جذب بازیکن جدید ندارد. باشگاه به استراماچونی گفته بازیکن مورد نظرش را انتخاب کند و مذاکرات اولیه را داشته باشد تا در نهایت باشگاه وارد عمل شود و با او قرارداد نهایی را ببندد. استقلال نظر خود را هم به استراماچونی اعلام کرده است.

آبی‌ها کمی بابت این مسئله نگران هستند. استراماچونی خوب شروع نکرده و هنوز آینده‌اش در استقلال مشخص نیست. آن‌ها می‌ترسند مبادا بازیکن بگیرند و در نهایت به بن‌بست بخورند و هزینه آن‌ها روی دست‌شان بماند. باشگاه همین حالا به خارجی‌های فصل قبل بدهکار است. همین حالا گادوین منشا هم استقلال را تهدید به شکایت کرده است. در این شرایط و با توجه به فشار وزارت ورزش، فتحی ترجیح می‌دهد بازیکن جدید به خدمت نگیرند ولی استراماچونی نسبت به این مسئله حساس است./ خبرورزشی

اخبار مرتبط

icon news

پشت پرده دیدار استقلالی‌ها با نماینده استراماچونی در قطر فاش شد

نمایندگان باشگاه استقلال در آخرین تلاش خود برای بازگرداندن استراماچونی با اعلام اینکه...

رقیب استقلال تمرین خاصی در دوبی برگزار کرد!

آخرین جلسه تمرین تیم الکویت رقیب پلی آف استقلال در شهر دوبی در شرایطی برگزار شد که می...

وریا غفوری سکوتش را شکست!

وریا غفوری کاپیتان تیم استقلال از عدم میزبانی در ایران و بازی در امارات گله کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news