اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
21 شهریور 1398 21 شهریور 1398
11:00 11:00

منتفی شدن انتقال ستاره فرانسوی به پاری سن ژرمن

در این مدت رایزنی‌هایی برای انتقال پوگبا به ‌psg مطرح شده بود که با نرفتن نیمار از این تیم، پوگبا در منچستریونایتد ماند.

به گزارش سلام نو، کالچیو مرکاتو مدعی شد در طول تابستان و در جریان فرصت نقل و انتقالات تابستانی باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن با منچستریونایتد بر سر انتقال پل پوگبا به این تیم پاریسی به توافق رسیده بوده و طبق این توافق قرار بوده پوگبا با قراردادی 150 میلیون یورویی راهی PSG شود ولی در نهایت ماندگار شدن نیمار در این تیم، انتقال پوگبا را هم ملغی کرده است.

بر اساس گزارش این رسانه ایتالیایی، لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن با مذاکره کنندگان باشگاه یونایتد مذاکراتی جدی انجام داده و با آنها بر سر انتقال پوگبا به توافق رسیده بوده. درحالیکه یوناید در مقابل تلاشهای پردامنه رئال مادرید مصرانه اعلام می‌کرده که حاضر نیست پوگبا را با مبلغی کمتر از 160 میلیون یورو واگذار کند ولی در مذاکرات شیاطین سرخ با لئوناردو، بر سر مبلغ 150 میلیون یورو توافق صورت گرفته بوده.

در عین حال PSG با مینو رایولا مدیر برنامه‌های پوگبا هم مذاکراتی انجام داده و بر سر پرداخت دستمزد سالانه 25 میلیون یورویی به پوگبا به توافق رسیده بوده. اما در نهایت با ماندگار شدن نیمار در پایتخت فرانسه همه این قرار و مدارها بی‌خاصیت شده و انتقال ستاره فرانسوی به پاری سن ژرمن فراموش شده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

سانچو هدف اول نقل و انتقالات یونایتد

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل در خبری تاکید کرد که یونایتد همچنان به دنبال شکار جیدون سانچ...

تمجید ستاره اسبق منچستر یونایتد از ستاره تیم رقیب

استیو برووس ستاره سابق منچستر یونایتد که در دهه 90 با کانتونا از عوامل موثر اوج گیری ...

سرانجام آخرین کل کل مورنیو مشخص شد

دی بوئر و مورینیو زمان که سرمربی پالاس و یونایتد بودند درگیری‌های لفظی قابل توجهی داش...

ستاره گران قیمت یونایتد به تیم دوم تبعید می‌شود؟

الکسیس سانچس که با حرف و حدیث‌های زیادی از آرسنال به منچستر یونایتد آمد و قرار بود ست...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news