اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
21 شهریور 1398 21 شهریور 1398
11:35 11:35

تراکتور به دنبال جذب نیل یداللهی

 براساس اطلاعات رسیده، مسئولان باشگاه تراکتور برای تکمیل کردن ترکیب خط دفاع خود در پی جذب نیل یداللهی هستند.

به گزارش سلام نو، نیل یداللهی یکی از بازیکنان دوملیتی ای است که هرچند وقت یکبار نامش برای حضور در فوتبال ایران مطرح شده است. این بازیکن که پدری ایرانی و مادری ایرلندی دارد، در دوران فوتبال خود پیراهن تیم های، برنلی انگلیس، سوانسی، دربی کانتی، ونکوور آمریکا، هایک و ادوک انگلیس را برتن کرده است. او همچنین سال گذشته مد نظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی وقت پرسپولیس قرار داشت اما انتقالش به ایران قطعی نشد.


یداللهی 26 ساله که با 188 سانتی متر قد توانایی بازی در پست های دفاع وسط و هافبک تدافعی را دارد، فوتبالش را در رده های پایه ایرلند آغاز کرد. سپس او در تیم پایه برنلی انگلیس پرورش یافته و سابقه بازی برای تیم زیر ۲۳ سال برنلی و بزرگسالان سوانسی و زیر ۲۱ سال تیم دربی کانتی را دارد و یک بازی در چمپیونشیپ به همراه دربی کانتی و ۴ بازی در لیگ جزیره برای سوانسی انجام داد.


این بازیکن حالا از آنجایی که مسئولان باشگاه تراکتور به دنبال جذب مدافع وسط می گردند تا بتوانند ترکیب خط دفاع خود را قدرتمندتر کنند، به مسئولان باشگاه تبریزی معرفی شده است. از آنجایی که یداللهی به عنوان یار آزاد می تواند راهی تراکتور شود، مسئولان باشگاه به دنبال جذبش هستند تا بتوانند لیست نفرات شان را تکمیل کنند.


گفتنی است؛ این بازیکن دوملیتی یک دوره هم به اردو‌های تیم ملی ایرلند دعوت شده است، اما هیچ بازی رسمی ملی ندارد. او ۱۱ بازی فصل قبل برای تیم انگلیسی انجام داده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

درخشش حاج‌صفی در پست جدید

 احسان حاج صفی، ستاره تیم تراکتور که با توجه به توانایی هایی که دارد توسط دنیزلی در پ...

کاسرس به تمرینات تراکتور بازگشت

ویلیان میمبلا کاسرس هافبک پرویی تراکتور که از مسئولان این تیم چند روز مرخصی گرفته بود...

سورپرایز تراکتور در مقابل پرسپولیس + عکس

تیم فوتبال تراکتور قصد دارد در دیدار مقابل پرسپولیس از کوین فورچونه مهاجم خارجی خود د...

تمرین غریبانه تراکتور! +عکس

امروز تمرینات تراکتور در حالی بعد از 3 روز تعطیلی برگزار شد که بازیکنان کمی این تیم ر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news