اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 06 اسفند 1398
21 شهریور 1398 21 شهریور 1398
11:35 11:35

تراکتور به دنبال جذب نیل یداللهی

 براساس اطلاعات رسیده، مسئولان باشگاه تراکتور برای تکمیل کردن ترکیب خط دفاع خود در پی جذب نیل یداللهی هستند.

به گزارش سلام نو، نیل یداللهی یکی از بازیکنان دوملیتی ای است که هرچند وقت یکبار نامش برای حضور در فوتبال ایران مطرح شده است. این بازیکن که پدری ایرانی و مادری ایرلندی دارد، در دوران فوتبال خود پیراهن تیم های، برنلی انگلیس، سوانسی، دربی کانتی، ونکوور آمریکا، هایک و ادوک انگلیس را برتن کرده است. او همچنین سال گذشته مد نظر برانکو ایوانکوویچ سرمربی وقت پرسپولیس قرار داشت اما انتقالش به ایران قطعی نشد.


یداللهی 26 ساله که با 188 سانتی متر قد توانایی بازی در پست های دفاع وسط و هافبک تدافعی را دارد، فوتبالش را در رده های پایه ایرلند آغاز کرد. سپس او در تیم پایه برنلی انگلیس پرورش یافته و سابقه بازی برای تیم زیر ۲۳ سال برنلی و بزرگسالان سوانسی و زیر ۲۱ سال تیم دربی کانتی را دارد و یک بازی در چمپیونشیپ به همراه دربی کانتی و ۴ بازی در لیگ جزیره برای سوانسی انجام داد.


این بازیکن حالا از آنجایی که مسئولان باشگاه تراکتور به دنبال جذب مدافع وسط می گردند تا بتوانند ترکیب خط دفاع خود را قدرتمندتر کنند، به مسئولان باشگاه تبریزی معرفی شده است. از آنجایی که یداللهی به عنوان یار آزاد می تواند راهی تراکتور شود، مسئولان باشگاه به دنبال جذبش هستند تا بتوانند لیست نفرات شان را تکمیل کنند.


گفتنی است؛ این بازیکن دوملیتی یک دوره هم به اردو‌های تیم ملی ایرلند دعوت شده است، اما هیچ بازی رسمی ملی ندارد. او ۱۱ بازی فصل قبل برای تیم انگلیسی انجام داده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

اعلام ترکیب پرسپولیس مقابل تراکتور

در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز سرخپوشان در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتور هستند...

استقلال طلسم تبریز را شکست!

 شب گذشته پس از 8 سال ناکامی تیم فوتبال استقلال موفق شد در استادیوم یادگار امام به بر...

شجاعی مشاور دنیزلی شد!

مسعود شجاعی در بازی امروز به جهت حضور روی نیمکت به مشاور دنیزلی تبدیل شد.

بازتاب گل بازیکن تراکتور به نساجی در رسانه‌های پرو

یک سایت پرویی از عملکرد بازیکن پرویی تیم تراکتور در بازی مقابل نساجی پرداخت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news