اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
21 شهریور 1398 21 شهریور 1398
12:26 12:26

کودکی که باعث مرگ مادرش بود از خودرو به بیرون پرت شد

تصادف در جاده غار علیصدر میان پژو و یک دستگاه کشنده باعث جان باختن یک مادر و فرزند شد. کودک به علت نداشتن کمربند ایمنی از پنجره خودرو به بیرون پرتاب شد.

 

به گزارش سلام نو، سرهنگ رضا عزیزی روز پنجشنبه با بیان اینکه یک دستگاه سواری پژو با قسمت عقب کشنده در ۱۵ کیلومتری جاده غارعلیصدر برخورد کرد افزود: راننده و سرنشین جلو کمربند استفاده کرده بودند اما کودک خردسالشان به علت استفاده نکردن از کمربند ایمنی از شیشه جلو خودرو به بیرون پرتاب شد.

رئیس پلیس راه استان همدان ادامه داد: هنگام خروج کودک از شیشه سر وی با ضربه به صورت مادر برخورد کرده، که مادر هم پس از ۲ روز به علت ضربه مغزی در بیمارستان جان باخت.

سرهنگ عزیزی گفت: همچنین یک دستگاه خودروی سواری در مسیر تویسرکان - کنگاور به علت بی توجهی راننده به جلو واژگون شد که در این سانحه راننده این وسیله نقلیه در دم جان خود را از دست داد.

وی ادامه داد: یک دستگاه موتورسیکلت هنگام تردد در جاده ۲ طرفه کبودراهنگ - شیرین سو دچار سانحه شده و به علت برخورد یک کامیون به سمت دیگر جاده پرتاب شده و در این زمان یک نفتکش از روی او عبور می‌کند.

رئیس پلیس راه استان همدان با بیان اینکه هر ۲ وسیله نقلیه پس از بروز این سانحه متواری شدند اظهار داشت: طبق قانون تنها کامیون اول به علت برخورد کردن با این وسیله نقلیه مقصر است.

سرهنگ عزیزی افزود: یک وسیله نقلیه نیز با ۲ سرنشین در جاده روستای "واشان" واقع در انتهای حوزه استحفاظی همدان به سمت بروجرد با کامیون پارک شده در حاشیه جاده برخورد می کند.

وی اضافه کرد: این خودرو پس از برخورد با کامیون به سمت چپ جاده منحرف شده و رخ به رخ با کامیون عبوری برخورد می کند که در این سانحه ۲ سرنشین خودروی سواری جان باختند.

رئیس پلیس راه همدان بیان کرد: روز عاشورا نیز راننده ۵۰ ساله بدون گواهینامه یک دستگاه سواری پراید هنگام عبور از جاده روستای ویان کبودراهنگ با تیر برق حاشیه جاده برخورد کرد و جان باخت.

۱۴۹ تن چهار ماهه سالجاری در سوانح جاده ای همدان جان باختند که این آمار چهار ماهه سال گذشته ۱۴۲ تن بوده است.

۱۰۶ تن در سوانح برون شهری، ۲۵ تن در معابر درون شهری، پنج تن در محورهای روستایی و ۱۳ تن در سایر معابر جان خود را از دست دادند.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

سهل‌انگاری راننده باعث مرگ مادر و کودک شد

سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان اعلام کرد...

عاقبت سبقت گرفتن ازماشین شاسی بلند + فیلم

یک موتورسیکلت سوار که قصد سبقت گرفتن از کامیونی را داشت نقش بر زمین شد.

تصادف عجیب در فرودگاه یزد+عکس

عباس محمدی، مدیر کل فرودگاه‌های استان یزد اعلام کرد در اثر برخورد یک وانت با هواپیما ...

ده‌ها خودرو در تصادف زنجیره ای در دامغان له شدند + عکس

محور دامغان - سمنان امروز شاهد تصادفی زنجیره‌ای بود که در آن بیش از 10خودرو به هم بر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news