اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
21 شهریور 1398 21 شهریور 1398
13:30 13:30

اوضاع وخیم ورزشگاه مشهور ناپولی

کارلو آنچلوتی، سرمربی ناپولی اعلام کرد وضعیت ورزشگاه ناپولی بسیار وخیم است؛ وضعیت رختکن آن هم بسیار اسفبار است.

به گزارش سلام نو، کارلو آنچلوتی با انتقاد شدید از وضعیت نامناسب استادیوم خانگی این باشگاه، سن پائولو و به خصوص وضعیت وخیم رختکن‌ها در این استادیوم این شرایط را نشانه بی‌کفایتی و غیر حرفه‌ای گری در بازسازی استادیوم دانست.

ورزشگاه مشهور ناپولی، سن پائولو در مالکیت شورای شهر ناپولی قرار دارد ولی در سراسر دنیا به نام باشگاه ناپولی شناخته می‌شود. باشگاهی که از سال 1959 و همزمان با افتتاح استادیوم بازی‌های خانگی‌اش را در آن برگزار کرده است. سن پائولو در تابستان جاری مورد بازسازی قرار گرفت و ظرفیتش به 55هزار نفر کاهش یافت.

آنچلوتی در واکنش به وضعیت بد ورزشگاه و به خصوص رختکن‌های آن گفت:" من وضعیت رختکن‌های سن پائولو را دیده‌ام. باید بگویم که نمی‌دانم درباره آنها چه بگویم".

سرمربی ناپولی در ادامه صحبت‌هایش گفت:" ظرف دو  ماه می‌توان یک خانه ساخت ولی آنها در این همه مدت نتوانسته‌اند رختکن‌ها را درست کنند. در بازی‌های بعدی ما مقابل سامپدوریا و لیورپول باید کجا لباس‌هایمان را عوض کنیم؟ من ازبی‌کفایتی و غیر حرفه‌ای گری کسانی که در حال بازسازی ورزشگاه هستند واقعا عصبانی هستم. شهرداری و شورای شهر چگونه می‌توانند تعهدات‌شان در قبال ما را نادیده بگیرند؟ آنچه که من می‌بینم بی‌اهمیتی به تیم، باشگاه و شهر است و من از این بابت واقعا ناراحتم"./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

رکورد مارادونا شکسته شد!

مرتنز، ستاره بلژیکی ناپولی با دو گلی که در بازی مقابل سالزبورگ به ثمر رساند، موفق شد ...

آنچلوتی گره خامس را باز می‌کند؟

 تا چند هفته پیش بسیاری انتقال خامس به ناپولی را نهایی می‌دانستند ولی حالا به نظر می‌...

بارسا مدعی اول چمپیونزلیگ

کارلو آنچلوتی اعلام کرد بارسلونا با خریدهایی که امسال داشته سال آینده یکی از مدعیان ج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news