اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
08:30 08:30

اعلام دلایل انحلال سازمان لیگ تنیس

کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس بیان کرد به دلیل بدهی‌ مالیاتی بالایی که سازمان لیگ فدراسیون تنیس داشت این سازمان منحل شد.

مسابقات تنیس جایزه بزرگ اصفهان

به گزارش سلام نو، بیشتر بدهی مالیاتی فدراسیون تنیس مربوط به سازمان لیگ با مبلغی حدود ۵ میلیارد بوده است که البته فدراسیون تنیس تصمیم به انحلال این سازمان گرفت.

کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس درباره ی بدهی مالیاتی سازمان لیگ فدراسیون تنیس که ۵ میلیارد برآورد شده بود اما سپس سازمان لیگ منحل شد بیان کرد: بدهی مالیاتی سازمان لیگ تنیس در همین حدود بود اما چون در بحث مالی ورود نداشتم عدد دقیق آن را نمی دانم.
او ادامه داد: سازمان لیگ منحل شد و  بدهی مالیاتی هم دیگر نباید پرداخت شود. البته اینکه سازمان لیگ منحل شد به ضرر تنیس است چون سازمان لیگ پویا و معتبر بود. الان کار سازمان را در کمیته مسابقات انجام می دهیم و فعلا کار را معلق نمی گذاریم و پیش می بریم و حالا باید دید دستورات بعدی که سرپرست فدراسیون  می‌دهد چه چیزی است.

کیمیایی در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان لیگ به دلیل بدهی مالیاتی منحل شد و بیشتر بدهی مالیاتی تنیس هم برای همین سازمان لیگ بوده است؟ تاکید کرد: بیشتر بحث بدهی مالیاتی بوده است و به من اینطور گفتند. من در جریان ریز مسائل آن سازمان نیستم. بیشتر بدهی مالیاتی فدراسیون هم برای سازمان لیگ بود که البته این بدهی مربوط به سالهای ۹۱ تا ۹۵ است.

دبیر فدراسیون تنیس در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه به نظر می رسید سازمان لیگ درآمد خوبی داشت و می توانست کمک حال فدراسیون باشد، تصریح کرد: کلا کمکی به فدراسیون بود و در مواقعی که فدراسیون نیاز به کمک داشت از درآمدهای سازمان لیگ استفاده می‌شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

پرسپولیس جریمه شد!

طبق اعلام سازمان لیگ، کمیته انضباطی اعلام کرد پرسپولیس به دلیل شعار تماشاگرانش علیه د...

آقای انصاری فرد دهانت را ببند!

به دنبال اظهارات جنجالی انصاری فرد سازمان لیگ واکنش نشان داد و خواهان رعایت کدهای اخل...

سازمان لیگ به تماشاگران سپاهان درس عبرت داد!

تماشاگران تیم والیبال سپاهان به دلیل حرکات ناشایست و زننده تا اطلاع ثانوی با نظر سرپر...

سازمان لیگ به اعتراض کالدرون واکنش نشان داد

رئیس روابط عمومی و کمیته فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران درباره اعتراض گابریل کالدرون ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news