اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
19:13 19:13

امیدواری تراکتوری ها برای حضور در آسیا به جای استقلال

معاون حقوقی باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتور گفت: ما بدهی خاصی نداریم و اگر قرار باشد تغییری در ترکیب تیم‌های نماینده ایران انجام شود، این احتمال وجود دارد که تراکتور جایگزین شود.

وضعیت مبهم آبی‌ها برای دریافت مجوز حرفه‌ای؛

تراکتور به جای استقلال در آستانه حضور در آسیا

به گزارش سلام نو، کنفدراسیون فوتبال آسیا تا ۳۱ آگوست (۹ شهریور) به باشگاه‌های ایران فرصت تسویه حساب بدهی‌هایشان را داده که سازمان لیگ ۱۱ روز نیز این تاریخ را تمدید کرده بود.

بر پایه این گزارش، در صورتی که تیم استقلال نتواند مجوز حضور در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را کسب کند، این تیم از این رقابت‌ها کنار گذاشته شده و تیم پنجم لیگ برتر فصل قبل یعنی تراکتور جایگزین می‌شود.

تیم‌های پرسپولیس و استقلال تهران، سپاهان اصفهان و شهر خودرو مشهد، نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا هستند.

در همین حال مصطفی کاراندیش، معاون حقوقی باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتور درباره اینکه آیا تراکتور مشکلی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارد و مجوز حرفه‌ای خود را دریافت کرده است یا خیر، عنوان داشت: ما اطلاعی از وضعیت استقلال نداریم، اما اگر قرار باشد تغییری در ترکیب تیم‌های نماینده ایران انجام شود، این احتمال وجود دارد که تراکتور جایگزین شود.

کاراندیش افزود: ما بدهی خاصی نداریم و بیشتر پرونده‌های ما مربوط به مدیریت سابق بوده است که آنها را هم یا تسویه کرده‌ایم و یا با بازیکنانی مانند نانگ و کاردوسو مصالحه انجام داده‌ایم. به غیر از این، با بازیکنان دیگرمان تسویه حساب شده است.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور در پایان یادآوری کرد: در هر صورت ما امیدواریم در لیگ جدید با توانمندی تیم‌مان بتوانیم جواز لیگ قهرمانان را کسب کنیم، اما برای این فصل باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت.

اخبار مرتبط

icon news

استقلال در دقایق آخر کولاک کرد/ صعود شاگردان استراماچونی به جمع 8 تیم برتر

استقلال تهران و فجر سپاسی شیراز در چارچوب رقابت های جام حذفی به مقابل هم رفتند که آبی...

احضار دو بازیکن فوتبال بخاطر درگیری‌های قومیتی در فضای مجازی

سایت رسمی فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای که روی خروجی خود قرار داد اعلام کرد دو بازیکن...

هواداران تراکتور ویلموتس را سوپرایز کردند

 هواداران تیم تراکتور برنامه ویژه ای برای ویلموتس سرمربی تیم ملی داشتند که مورد توجه ...

لیگ فوتبال ایران دررنکینگ آسیا یک پله‌ سقوط کرد

در سایت «فوتی رنکینگ» لیگ برتر فوتبال ایران با یک پله سقوط در رتبه ششم آسیا قرار گرفت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news