اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
20:28 20:28

تعریف خاص مورینیو از مسی: او از من مربی بهتری ساخت

مسی بی شک یکی از بزرگ‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال است و هنرنمایی او بارها تیم‌ها بزرگ را به دردسر انداخته حالا اما ژوزه مورینیو اعتراف کرده وجود چنین بازیکنان بزرگی باعث پیشرفت وی شده است.

به گزارش سلام نو، تاکتیک های دفاعی و یارگیری های منطقه ای تیم های ژوزه مورینیو باعث می شد در بسیاری از دیدارها لیونل مسی قادر به ارائه همه توانایی های خود برای تیم های این سرمربی پر افتخار پرتغالی نباشد. حالا ژوزه مورینیو اعتراف کرده وجود چنین بازیکنان بزرگی باعث پیشرفت وی شده است.

ژوزه مورینیو گفت: "من همیشه می گویم که من خیلی به بازیکنانم مدیون هستم، کسانی که بازیکنان من نبوده اند و بازیکنانی که مشکلاتی برای من ایجاد کرده اند. لیونل مسی مقابل تیم من بازی می کرد و من به دلیل داشتن برنامه آماده سازی برای متوقف کردن مسی به مربی بهتری تبدیل شدم. وقتی از مسی حرف می زنم همچنین منظورم دیگر بازیکنان بزرگی است که با آنها روبرو شده ام.

شرایط این فصل اتلتیکومادرید؟ من فکر نمی کنم که اتلتیکومادرید دیگر یک تیم نوظهور باشد. آنها در یک دهه گذشته قهرمانی لالیگا را به دست آورده، آنها جام های زیادی را کسب کرده اند و در فینال لیگ اروپا و در لیگ قهرمانان حاضر بوده اند. اتلتیکومادرید نامزد قهرمانی این فصل لالیگا است، آنها آنتوان گریزمان و دیگو گودین را از دست دادند، اما سرمایه گذاری بسیار خوبی کرده اند."

اخبار مرتبط

icon news

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

تبریک مودریچ به مسی برای دریافت توپ طلا +عکس

لوکا مودریچ، برنده توپ طلای سال گذشته به لیونل مسی برنده شدن توپ طلای امسال را تبریک ...

جایزه ویژه رونالدو در شبی که مسی توپ طلا برد

 جایزه بهترین فوتبالیست سال ایتالیا دیشب در حالی به رونالدو رسید که لیونل مسی، رقیب ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news