اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
20:53 20:53

لمپارد؛ هر روز بدتر از دیروز

فرانک لمپارد روزهای خوبی در چلسی ندارد و حالا بعد از کسب امتیازهای غیر قابل قبول از اولین بازی‌های خود با مصدومیت کانته هم مواجه شده، مصدومیتی که امیدوار است توسط رودریگز پر شود. او با اشاره به رودریگز می‌گوید: ما به رهبرانی در زمین احتیاج داریم و رودیگر باید مسئولیت رهبر بودن را برای ما به عهده بگیرد.

به گزارش سلام نو، آبی های لندن با کسب پنج امتیاز از چهار بازی نخست شرایط چندان خوبی در جدول لیگ برتر ندارند و حالا با خبر فرانک لمپارد مبنی بر غیبت هافبک فرانسوی، شرایط آنها برای غلبه بر ولورهمپتون دشوارتر از قبل شده است.

فرانک لمپارد گفت: "آنتونی رودیگر آماده بازی کردن است. از زمان انتقال به چلسی، رودیگر با شخصیت و کیفیت بالا اینجا بوده و حضور او برای باشگاه و تیم بسیار مهم بوده است. ما دلتنگ رودیگر بودیم، همه در مورد اینکه ترکیب چلسی چقدر جوان است صحبت می کنیم، بنابراین ما به رهبرانی در زمین احتیاج داریم و رودیگر باید مسئولیت رهبر بودن را برای ما به عهده بگیرد.

متئو کواچیچ آماده بازی کردن است، اما انگولو کانته هنوز از ناحیه زانو مشکل داشته و در اختیار کادر پزشکی قرار گرفته است. ما خواهان بازگشت کانته به زمین و انجام تمرینات فیزیکی برای وی هستیم، اما فعلا برای این کار خیلی زود است و کانته به دیدار مقابل ولورهمپتون نمی رسد.

تعداد زیادی از بازیکنان ما راهی اردوی تیم های خود شدند و آنهایی که ماندند به استراحت و تمرین پرداختند. شما باید چند روز را برای وقت گذراندن با خانواده خود به آنها اختصاص دهید که ما این کار را در اوایل دوره استراحت انجام دادیم و با توجه به اینکه در اوایل فصل هستیم، بیشتر تمرین و کار کردیم.

کالوم هودسون اودوی امشب به همراه رکس جیمز برای زیر 23 سال بازی می کنند. کالوم مدتی است که با ما تمرین می کند، اما هنوز در مورد برخی موارد باید اطمینان پیدا کنیم و او باید با آمادگی کامل برای چلسی به میدان برود."

اخبار مرتبط

icon news

بارسا در انتظار شکار ستاره چلسی

باشگاه بارسلونا که بالاخره با بازگشت مسی حال و روز خوشی پیدا کرده همچنان نسبت به جذب ...

دفاع بدترین بازیکن چلسی درباره پنالتی از دست رفته

 راس بارکلی، بازیکن چلسی در اواخر بازی یک ضربه پنالتی از دست داد ضربه پنالتی این تیم ...

درگیری عجیب دو بازیکن استون‌ویلا در میدان

 در دیدار دیروز استون ویلا و وستهام اتفاق عجیبی افتاد و احمد القاضی با تایرون مینگز و...

صدر نشینی لیورپول در لیگ انگلیس

گاردین در گزارشی اختصاصی به پیروزی لیورپول در 5 بازی ابتدایی این تیم در لیگ انگلیس پر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news