اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 14 خرداد 1399
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
20:53 20:53

لمپارد؛ هر روز بدتر از دیروز

فرانک لمپارد روزهای خوبی در چلسی ندارد و حالا بعد از کسب امتیازهای غیر قابل قبول از اولین بازی‌های خود با مصدومیت کانته هم مواجه شده، مصدومیتی که امیدوار است توسط رودریگز پر شود. او با اشاره به رودریگز می‌گوید: ما به رهبرانی در زمین احتیاج داریم و رودیگر باید مسئولیت رهبر بودن را برای ما به عهده بگیرد.

به گزارش سلام نو، آبی های لندن با کسب پنج امتیاز از چهار بازی نخست شرایط چندان خوبی در جدول لیگ برتر ندارند و حالا با خبر فرانک لمپارد مبنی بر غیبت هافبک فرانسوی، شرایط آنها برای غلبه بر ولورهمپتون دشوارتر از قبل شده است.

فرانک لمپارد گفت: "آنتونی رودیگر آماده بازی کردن است. از زمان انتقال به چلسی، رودیگر با شخصیت و کیفیت بالا اینجا بوده و حضور او برای باشگاه و تیم بسیار مهم بوده است. ما دلتنگ رودیگر بودیم، همه در مورد اینکه ترکیب چلسی چقدر جوان است صحبت می کنیم، بنابراین ما به رهبرانی در زمین احتیاج داریم و رودیگر باید مسئولیت رهبر بودن را برای ما به عهده بگیرد.

متئو کواچیچ آماده بازی کردن است، اما انگولو کانته هنوز از ناحیه زانو مشکل داشته و در اختیار کادر پزشکی قرار گرفته است. ما خواهان بازگشت کانته به زمین و انجام تمرینات فیزیکی برای وی هستیم، اما فعلا برای این کار خیلی زود است و کانته به دیدار مقابل ولورهمپتون نمی رسد.

تعداد زیادی از بازیکنان ما راهی اردوی تیم های خود شدند و آنهایی که ماندند به استراحت و تمرین پرداختند. شما باید چند روز را برای وقت گذراندن با خانواده خود به آنها اختصاص دهید که ما این کار را در اوایل دوره استراحت انجام دادیم و با توجه به اینکه در اوایل فصل هستیم، بیشتر تمرین و کار کردیم.

کالوم هودسون اودوی امشب به همراه رکس جیمز برای زیر 23 سال بازی می کنند. کالوم مدتی است که با ما تمرین می کند، اما هنوز در مورد برخی موارد باید اطمینان پیدا کنیم و او باید با آمادگی کامل برای چلسی به میدان برود."

اخبار مرتبط

icon news

موفرفری محبوب آرسنال را ترک می‌کند

آن چنان که انتظار می‌رفت با سیاست جدید آرسنال برای کاهش دستمزد و البته میانگین سنی تو...

معرفی بهترین مدافع تاریخ لیگ برتر انگلیس

جان تری مدافع سابق تیم چلسی به عنوان بهترین مدافع تاریخ لیگ برتر انگلیس معرفی شد.

پیش‌بینی مسی درباره ماسون مونت

لئو مسی کاپیتان آبی اناری ها از ستاره جوان چلسی تعریف کرد و گفت او یکی از ستاره های ب...

مثبت شدن تست کرونای 4 بازیکن لیگ برتر

سایت رسمی لیگ برتر انگلیس تایید کرد تست کرونای چهار بازیکن شاغل در لیگ برتر مثبت اعلا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news