اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
21:00 21:00

تمجید زیزو از گرت بیل

زیدان زمانی که به سرمربی گری رئال رسید بارها تاکید کرد خواهان جدایی گرت بیل است و او را در تیم خود نمی‌خواهد، اما حالا بیل در رئال ماندنی شده و با عملکرد درخشان خود دل سرمربی فرانسوی را هم به دست آورده.

به گزارش سلام اگرچه در تابستان زیزو بارها تاکید کرد خواهان جدایی گرت بیل است، اما این ستاره ولزی در نهایت در برنابئو ماندنی شد و در هفته های ابتدایی نیز عملکرد خوبی ارائه داده است. اما حالا به نظر روابط طرفین خوب شده و زیدان از مهاجم ولزی خود تعریف کرده است.

دیدار مقابل لوانته: "وقفه بازی های ملی کمی شرایط را دشوار می کند اما مشکلی نیست. لوانته پانزده روز فرصت تمرین کردن داشته اما ما کم کم بازیکنان خود را در اختیار داشته ایم. علاقه ای ندارم در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت کنم. در دوازده روز بعدی هفت بازی پیش روی داریم و به همه بازیکنان نیاز است. نظرات و انتقادات تاثیری روی ما نمی گذارند و ما تلاش می کنیم نتایج را تغییر دهیم."

شرایط گرت بیل: "همه می دانند که چه اتفاقی در تابستان رخ داد. حالا گرت بیل و من هر دو خوشحال هستیم. اکنون باید رو به جلو حرکت کنیم، همه ما مقصر اتفاقات خوب و بد هستیم، اما ما در یک قایق قرار داریم. من همیشه گفته ام گرت بیل بازیکنی است که کیفیت چشمگیری دارد."

موقعیت وینیسیوس جونیور در رختکن: "او از اعتماد به نفس کامل برخوردار است و من این موضوع را تضمین می کنم. وینیسیوس 19 ساله است و مطمئنا وی آینده رئال مادرید خواهد بود. همه چیز زمان می برد و باید فرایندی طی شود که بتوان کارها را به خوبی انجام داد."

تعدد بازیکنان مصدوم: "همه تیم ها چنین مشکلی را دارند و رئال مادرید ملی پوشان زیادی دارد. این اتفاق هرگز متوقف نمی شود و ما به تلاش خود ادامه دهیم."

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن محبوب کیروش در آستانه جدایی از رئال

اخبار حاکی از آن است اینتر مشتری شماره یک خامس رودریگز خواهد بود و اگر وی نتواند در ا...

سر به هوایی بیل در تمرین رئال+تصاویر

گرت بیل مدت‌ها است با سرمربی و مدیران رئال اختلاف دارد. امروز هم دوربین های حاضر در ت...

رئالی یاغی به تاتنهام باز می‌گردد؟

بیل سال‌ها پس از درخشش در تاتنهام به رئال رفت و به یکی از ستار‌های این تیم تبدیل شد و...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news