اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
21:00 21:00

تمجید زیزو از گرت بیل

زیدان زمانی که به سرمربی گری رئال رسید بارها تاکید کرد خواهان جدایی گرت بیل است و او را در تیم خود نمی‌خواهد، اما حالا بیل در رئال ماندنی شده و با عملکرد درخشان خود دل سرمربی فرانسوی را هم به دست آورده.

به گزارش سلام اگرچه در تابستان زیزو بارها تاکید کرد خواهان جدایی گرت بیل است، اما این ستاره ولزی در نهایت در برنابئو ماندنی شد و در هفته های ابتدایی نیز عملکرد خوبی ارائه داده است. اما حالا به نظر روابط طرفین خوب شده و زیدان از مهاجم ولزی خود تعریف کرده است.

دیدار مقابل لوانته: "وقفه بازی های ملی کمی شرایط را دشوار می کند اما مشکلی نیست. لوانته پانزده روز فرصت تمرین کردن داشته اما ما کم کم بازیکنان خود را در اختیار داشته ایم. علاقه ای ندارم در مورد بازار نقل و انتقالات صحبت کنم. در دوازده روز بعدی هفت بازی پیش روی داریم و به همه بازیکنان نیاز است. نظرات و انتقادات تاثیری روی ما نمی گذارند و ما تلاش می کنیم نتایج را تغییر دهیم."

شرایط گرت بیل: "همه می دانند که چه اتفاقی در تابستان رخ داد. حالا گرت بیل و من هر دو خوشحال هستیم. اکنون باید رو به جلو حرکت کنیم، همه ما مقصر اتفاقات خوب و بد هستیم، اما ما در یک قایق قرار داریم. من همیشه گفته ام گرت بیل بازیکنی است که کیفیت چشمگیری دارد."

موقعیت وینیسیوس جونیور در رختکن: "او از اعتماد به نفس کامل برخوردار است و من این موضوع را تضمین می کنم. وینیسیوس 19 ساله است و مطمئنا وی آینده رئال مادرید خواهد بود. همه چیز زمان می برد و باید فرایندی طی شود که بتوان کارها را به خوبی انجام داد."

تعدد بازیکنان مصدوم: "همه تیم ها چنین مشکلی را دارند و رئال مادرید ملی پوشان زیادی دارد. این اتفاق هرگز متوقف نمی شود و ما به تلاش خود ادامه دهیم."

اخبار مرتبط

icon news

ادامه صدرنشینی رئال مادرید با برد مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید با برد خفیف مقابله ختافه صدرنشینی اش در لالیگا اسپانیا را تثبی...

توقف بدموقع بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در لالیگا اسپانیا/تصاویر

با تساوی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید، راه قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا همو...

بازگشت رئال مادرید به صدر جدول لالیگا با شکست اسپانیول/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با شکست اسپانیول به صدر جدول لالیگا بازگردد.

سرمربی رئال: از حرکت بنزما شگفت زده نشدم

سرمربی فرانسوی رئال مادرید اعلام کرد از پاس کریم بنزما به کاسمیرو شگفت زده نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news