اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 20 تیر 1399
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
22:58 22:58

پارسی‌ها برای پنالتی جنجالی سند رو کردند +عکس

به رغم اعتراضات شدید گل گهری ها به پنالتی امروز باشگاه پارس جنوبی تصویر مصدومیت هافبک تیمش که منجر به اعلام پنالتی شد را منتشر کرد

به گزارش سلام نو، پارس جنوبی جم در حالی که امروز در نخستین بازی هفته سوم لیگ برتر با یک گل از گل‌گهر سیرجان عقب بود، در دقیقه ۵۴ صاحب یک ضربه پنالتی شد که این اتفاق اعتراض شدید وینکو بگوویچ را به همراه داشت و تنش‌هایی را در کنار زمین به وجود آورد.

در این دقیقه شوت مهدی ترکمان از روی ضربه ایستگاهی به دیوار دفاعی بازیکنان گل‌گهر اصابت کرد و در ادامه برخوردی بین حسام پورهاشم، مدافع سیرجانی‌ها و محمود شفیعی، هافبک پارس جنوبی اتفاق افتاد که سید وحید کاظمی با مشورت داور پشت دروازه این صحنه را پنالتی اعلام کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

اعلام پنالتی به سود پارس جنوبی با خوشحالی فراز کمالوند همراه بود که وینکو بگوویچ سرمربی گل‌گهر نیز از حرکت همتای خود عصبانی شد و به سمت او رفت تا در کنار زمین تنش‌هایی ایجاد شود و بازی برای لحظاتی از جریان بیفتد.

در حالی که کادر فنی گل‌گهر تا پایان مسابقه به صحنه پنالتی منجر به گل تساوی معترض بود، اما باشگاه پارس جنوبی جم بعد از پایان مسابقه، تصویری از ضربه شدیدی که به پای محمود شفیعی برخورد کرده و موجب مصدومیت این بازیکن شده را انتشار داد تا به این شکل به اعتراض سیرجانی‌ها واکنش نشان دهد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

عدم حضور استقلال تهران در جم به دنبال مثبت شدن تست کرونا بازیکنان/تصاویر

مسابقه فوتبال دو تیم استقلال تهران و پارس جنوبی جم به دلیل مثبت اعلام شدن تست کرونای ...

افاضلی: استقلالی‌ها به من حمله کردند!

هومن افاضلی، سرمربی پارس جنوبی جم اعلام کرد شرایط بازی با استقلال در دست آنها نیست و ...

استقلال مقابل پارس جم ۳ بر صفر بازنده شد؟

در حالی که استقلالی‌ ها به جم سفر نکرده‌اند، تشریفات رسمی برگزاری دیدارشان با پارس جن...

زندگی در شرایط کرونا را یاد بگیریم

مجیدجلالی، سرمربی تیم گل گهر اعلام کرد امیدوارم سلامت هیچ بازیکن و مربی و دست اندرکار...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news