اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
22 شهریور 1398 22 شهریور 1398
22:58 22:58

پارسی‌ها برای پنالتی جنجالی سند رو کردند +عکس

به رغم اعتراضات شدید گل گهری ها به پنالتی امروز باشگاه پارس جنوبی تصویر مصدومیت هافبک تیمش که منجر به اعلام پنالتی شد را منتشر کرد

به گزارش سلام نو، پارس جنوبی جم در حالی که امروز در نخستین بازی هفته سوم لیگ برتر با یک گل از گل‌گهر سیرجان عقب بود، در دقیقه ۵۴ صاحب یک ضربه پنالتی شد که این اتفاق اعتراض شدید وینکو بگوویچ را به همراه داشت و تنش‌هایی را در کنار زمین به وجود آورد.

در این دقیقه شوت مهدی ترکمان از روی ضربه ایستگاهی به دیوار دفاعی بازیکنان گل‌گهر اصابت کرد و در ادامه برخوردی بین حسام پورهاشم، مدافع سیرجانی‌ها و محمود شفیعی، هافبک پارس جنوبی اتفاق افتاد که سید وحید کاظمی با مشورت داور پشت دروازه این صحنه را پنالتی اعلام کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

اعلام پنالتی به سود پارس جنوبی با خوشحالی فراز کمالوند همراه بود که وینکو بگوویچ سرمربی گل‌گهر نیز از حرکت همتای خود عصبانی شد و به سمت او رفت تا در کنار زمین تنش‌هایی ایجاد شود و بازی برای لحظاتی از جریان بیفتد.

در حالی که کادر فنی گل‌گهر تا پایان مسابقه به صحنه پنالتی منجر به گل تساوی معترض بود، اما باشگاه پارس جنوبی جم بعد از پایان مسابقه، تصویری از ضربه شدیدی که به پای محمود شفیعی برخورد کرده و موجب مصدومیت این بازیکن شده را انتشار داد تا به این شکل به اعتراض سیرجانی‌ها واکنش نشان دهد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

پرسپولیس بلیت‌های دیدار گل‌گهر را ارزان کرد

قیمت بلیت دیدار پرسپولیس و گل گهر با تصمیم مدیران این باشگاه کاهش یافت .

بلیت‌ پرسولیس و گل‌گهر ارزان شد

مدیران باشگاه پرسپولیس قیمت بلیت دیدار پیش روی تیمشان را کاهش دادند.

جلالی 5 بازیکن گل گهر را کنار گذاشت

سرمربی گل گهر سیرجان در جدیدترین اقدام خود نام پنج بازیکن را در اختیار باشگاه قرار دا...

مهاجم گل گهر: شهرخودرو یک موقعیت داشت و همان را گل کرد/ روز خوب رحمتی بود

مهاجم تیم گل گهر سیرجان گفت: در 90 دقیقه بازی با شهرخودرو یک موقعیت دادیم و متاسفانه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news