اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 17 خرداد 1399
23 شهریور 1398 23 شهریور 1398
08:57 08:57

ابهام در دزدیده شدن پسر 40میلیونی

زنی با حضور در اداره پلیس خبر از دزدیده شدن پسرش داد که همراه کیف دستی‌اش توسط 2 جوان به سرقت رفته است. زن گفت هنگام دزدی پسر بغلش بوده و او چون مقاومت کرده آسیب دیده است.

زن: دزدها پسرم را بردند؛او40میلیون تومان می ارزد!

به گزارش سلام نو، اوایل هفته گذشته زن جوانی سراسیمه نزد پلیس رفت و از ربوده شدن پسر کوچکش خبر داد. او گفت: با پسرم برای خرید از خانه خارج شده و کنار خیابان ایستاده بودیم که ناگهان خودروی پژویی مقابل پایمان نگه داشت. بعد یکی از سرنشینان خودرو که پسر جوانی بود از ماشین پیاده شد و در یک چشم بر هم زدن پسرم را در آغوش گرفت و سوار خودرو شد.

وی افزود:وحشت زده به دنبالشان دویدم تا مانع دزدیدن پسرم شوم اما در خودرو را بست و کیف دستی‌ام بین در گیر کرد و با حرکت خودرو حدود 15 متری روی زمین کشیده شدم و سپس به ناچار بند کیف را رها کردم و پژو سواران پسر و کیف دستی‌ام را که گوشی تلفن همراهم نیز داخل آن بود به سرقت بردند.

واقعیتی که پلیس را شوکه کرد
وقتی کارآگاهان پلیس از زن جوان که شیلا نام داشت خواستند تا عکس پسرش را در اختیارشان قرار دهد با دیدن تصویری که مقابلشان قرار گرفت از تعجب شوکه شدند. آنها که منتظر دیدن عکس یک پسربچه بودند با تصویر سگی مینیاتوری روبه‌رو شدند. زن جوان این بار به مأموران گفت: تعجب نکنید من سگم را به اندازه بچه‌ام دوست دارم. برای این سگ میلیون‌ها تومان خرج کرده‌ام و حدود 40 میلیون تومان قیمت دارد. وقتی سگم را دزدیدند فکر کردم اگر بگویم پسرم بوده پلیس با جدیت بیشتری کار را دنبال می‌کند.
با برملا شدن این راز، با توجه به سرقت کیف‌وگوشی تلفن همراه زن جوان تحقیقات برای دستگیری پژو سواران ادامه یافت.
تماس  ربایندگان
درحالی که بررسی‌ها برای یافتن سگ گرانقیمت ادامه داشت شیلا بار دیگر به پلیس مراجعه کرد و اطلاعات جدیدی را در اختیار آنها قرار داد. او گفت: همان روز که کیف دستی‌وگوشی تلفن همراهم سرقت شد من سیم‌کارتم را سوزاندم. اما دیروز پیامی از شخصی ناشناس در تلگرام به دستم رسید که نوشته بود سگم پیش اوست و برای برگرداندن سگ 20 میلیون تومان می‌خواهند.
با به‌دست آمدن این سرنخ، مأموران به شیلا آموزش‌های لازم را دادند تا با دزدان سگ قرار ملاقات بگذارد. اما سارقان بعد از چند بار که محل قرار را تغییر دادند در نهایت نیز در محل ملاقات حاضر نشدند.
بدین ترتیب بررسی‌ها از سوی تیم تحقیق برای دستگیری سارقان سگ و گوشی تلفن همراه زن جوان همچنان ادامه دارد.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

عکسی در تهران که بسیار تکان دهنده است

جنازه بی جان یک سگ در محله ابوذر غربی در کنار سطل زباله رها شده است.

سرقت طلاهای مادرزن برای گرفتن جشن عروسی!

مادر و دختری با مراجعه به کلانتری از دزدیده شدن طلاهای خود توسط 3 مرد در پوشش مامور آ...

سرقت میلیاردی از یک فروشگاه بزرگ تجاری در تهران

سرهنگ کارآگاه بهزاد اختیاری رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری عاملان سرقت...

جزئیات سرقت مسلحانه با سلاح کلاشینکف در آبادان

مردان نقاب دار با موتورسیکلت و سلاح کلاشینکف در خیابان لاله 15منطقه منطقه فیه آبادان ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news