اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
23 شهریور 1398 23 شهریور 1398
08:57 08:57

ابهام در دزدیده شدن پسر 40میلیونی

زنی با حضور در اداره پلیس خبر از دزدیده شدن پسرش داد که همراه کیف دستی‌اش توسط 2 جوان به سرقت رفته است. زن گفت هنگام دزدی پسر بغلش بوده و او چون مقاومت کرده آسیب دیده است.

زن: دزدها پسرم را بردند؛او40میلیون تومان می ارزد!

به گزارش سلام نو، اوایل هفته گذشته زن جوانی سراسیمه نزد پلیس رفت و از ربوده شدن پسر کوچکش خبر داد. او گفت: با پسرم برای خرید از خانه خارج شده و کنار خیابان ایستاده بودیم که ناگهان خودروی پژویی مقابل پایمان نگه داشت. بعد یکی از سرنشینان خودرو که پسر جوانی بود از ماشین پیاده شد و در یک چشم بر هم زدن پسرم را در آغوش گرفت و سوار خودرو شد.

وی افزود:وحشت زده به دنبالشان دویدم تا مانع دزدیدن پسرم شوم اما در خودرو را بست و کیف دستی‌ام بین در گیر کرد و با حرکت خودرو حدود 15 متری روی زمین کشیده شدم و سپس به ناچار بند کیف را رها کردم و پژو سواران پسر و کیف دستی‌ام را که گوشی تلفن همراهم نیز داخل آن بود به سرقت بردند.

واقعیتی که پلیس را شوکه کرد
وقتی کارآگاهان پلیس از زن جوان که شیلا نام داشت خواستند تا عکس پسرش را در اختیارشان قرار دهد با دیدن تصویری که مقابلشان قرار گرفت از تعجب شوکه شدند. آنها که منتظر دیدن عکس یک پسربچه بودند با تصویر سگی مینیاتوری روبه‌رو شدند. زن جوان این بار به مأموران گفت: تعجب نکنید من سگم را به اندازه بچه‌ام دوست دارم. برای این سگ میلیون‌ها تومان خرج کرده‌ام و حدود 40 میلیون تومان قیمت دارد. وقتی سگم را دزدیدند فکر کردم اگر بگویم پسرم بوده پلیس با جدیت بیشتری کار را دنبال می‌کند.
با برملا شدن این راز، با توجه به سرقت کیف‌وگوشی تلفن همراه زن جوان تحقیقات برای دستگیری پژو سواران ادامه یافت.
تماس  ربایندگان
درحالی که بررسی‌ها برای یافتن سگ گرانقیمت ادامه داشت شیلا بار دیگر به پلیس مراجعه کرد و اطلاعات جدیدی را در اختیار آنها قرار داد. او گفت: همان روز که کیف دستی‌وگوشی تلفن همراهم سرقت شد من سیم‌کارتم را سوزاندم. اما دیروز پیامی از شخصی ناشناس در تلگرام به دستم رسید که نوشته بود سگم پیش اوست و برای برگرداندن سگ 20 میلیون تومان می‌خواهند.
با به‌دست آمدن این سرنخ، مأموران به شیلا آموزش‌های لازم را دادند تا با دزدان سگ قرار ملاقات بگذارد. اما سارقان بعد از چند بار که محل قرار را تغییر دادند در نهایت نیز در محل ملاقات حاضر نشدند.
بدین ترتیب بررسی‌ها از سوی تیم تحقیق برای دستگیری سارقان سگ و گوشی تلفن همراه زن جوان همچنان ادامه دارد.

/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

نجات سگ از چاه 10 متری در سعات آباد تهران

آتش نشانان تهرانی توانستند یک سگ را که به دلایل نامشخص به داخل چاه 10 متری در منطقه س...

پرنده مجرم به زندان رفت+عکس

پلیس هلند یک پرنده را که در جریان یک سرقت همکاری کرده بود دستگیر و به زندان منتقل کرد...

دزدی راننده کاشانی از دلارهای گردشکر چینی !

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: یک گردشگر چینی که از سرقت دلارهایش توسط راننده به پ...

دستگیری باند سارقان پنل‌های خورشیدی ادارات دولتی

به گفته سرهنگ کامران ملکی، فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد، یک باند سرقت که اقدام به ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news