اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 29 تیر 1398
11 دی 1397 11 دی 1397
23:20 23:20

امام‌جمعه جدیدتهران و تی‌شرت چگوارایی!+عکس

عکسی مربوط به دوازده سیزده سال پیش از دیدار حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری رئیس سازمان ملی جوانان کشور، با  خولیو مارتینز رئیس وقت سازمان جوانان کشور کوبا در فضای مجازی منتشر شده که مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.
عکس دیده‌نشده از امام‌جمعه جدیدتهران/ سیگاربرگ و تی‌شرت چگوارایی!

دوازده سیزده سال پیش در ابتدای دولت نهم حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری رئیس سازمان ملی جوانان کشور، دیداری با  خولیو مارتینز رئیس وقت سازمان جوانان کشور کوبا داشتند...

به گزارش سلام نو، سید شهاب‌الدین واجدی از عکاسان باسابقه خبری، در اینستاگرام خود با انتشار این عکس برای اولین بار، نوشته است:

«روز گذشته که خبر انتصاب حجت‌الاسلام‌ حاج‌علی‌اکبری را به امامت جمعه [موقت] تهران شنیدم، خوشحالی زائدالوصفی در من ایجاد شد و یاد این عکس خاطره‌انگیزم شدم؛ از این روحانی خوش‌اخلاق، متعهد، اهل‌گفتگو، خوش‌صدا و خوش‌سیما، با احساس و جذاب و جاذب که هرچه بگویم کم گفته ام... حاج آقای ‌حاج‌علی‌اکبری با آن لب خندان و صدای قشنگ و نازنینش، حتما مستمع را بر سر ذوق آورد! چه نماز جمعه‌ای شود این هفته!

دوازده سیزده سال پیش در ابتدای دولت نهم که حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی‌اکبری عهده دار ریاست سازمان ملی جوانان کشور بودند، دیداری با  خولیو مارتینز رئیس وقت سازمان جوانان کشور کوبا داشتند که در پایان این دیدار، جناب خولیو هدایا و سوغات مخصوص کوبا از جمله سیگار برگ و تی‌شرت قرمز رنگی با تصویر حک شده از رهبر مبارزین آمریکای لاتین ارنستو چگوارا به ایشان تقدیم کرد. یادم نمی‌رود حاج آقا بعد از دیدن تی‌شرت و خنده حضار آن را به رسم سایز کردن جلوی خود گرفتند و خودشان هم خندیده و گفتند چه اندازه هم هست و...

اخبار مرتبط

icon news

امام جمعه جوان همدان کیست؟

رهبر انقلاب در حکمی امام جمعه جدید همدان را منصوب کرد. در ادامه با سوابق این امام جمع...

میانگین سن وسال ائمه جمعه؛ 67 سال

امام جمعه کرمانشاه با 94 سال مسن ترین امام جمعه کلانشهرها است. میانگین سن امام جمعه م...

ترکیب خطبای نماز جمعه تهران در 40 سال گذشته

با گذشت 40 سال از انقلاب اسلامی مقم معظم رهبری اما جمعه های متعددی رابرای نماز جمعه ت...

حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری امام جمعه موقت تهران شد

حجت‌الاسلام محمدجواد حاج‌علی اکبری به امامت جمعه موقت تهران منصوب شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news