اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 02 اسفند 1398
23 شهریور 1398 23 شهریور 1398
13:37 13:37

لمپارد: لیگ برتر سخت‌تر از همیشه است

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی با اشاره به نزدیکی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال انگلیس می‌گوید که دیگر قرار گرفتن بین شش تیم اول کار آسانی نیست و بازیکنانش در چلسی برای رسیدن به این هدف حسابی باید به آب و آتش بزنند.

به گزارش سلام نو، فرانک لمپارد می‌گوید رقابت در لیگ برتر انگلیس بسیار نزدیک و دشوار شده و قرار گرفتن در بین شش تیم اول لیگ برتر برای چلسی کار  ساده‌ای نخواهد بود و آبی‌پوشان لندنی باید برای رسیدن به این هدف مبارزه می‌کنند.

چلسی از چهار بازی اول خود در فصل جدید تنها پنج امتیاز بدست آورده و در حال حاضر و در آستانه دیدار با ولوز که امروز برگزار خواهد شد در رتبه یازدهم جدول قرار دارد.

لمپارد در این باره گفت:" دیگر نمی‌شود از شروع فصل گفت این تیمها چهار تیم اول لیگ برتر خواهند بود. در حال حاضر چنین چیزی غیرممکن شده است. دیگر حتی نمی‌توان گفت شش تیم اول لیگ کدامها  خواهند بود چون این روزها با سرمایه‌گذاری‌های کلانی که باشگاه‌ها می‌کنند باید به همه تیمها احترام گذاشت. تیمها خیلی خوب هدایت می‌شوند، بازیکنان خوبی دارند و رقبایی جدی هستند. دیگر در لیگ برتر چیزی به اسم بازی ساده وجود ندارد".

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" ما شاهد تغییر شرایط لیگ برتر بوده‌ایم. یادم می‌آید سال گذشته همه راجع به اورتون و لستر صحبت می‌کردند. ولی ولوز بود که با تلاش  خودش جلو آمد و در شش تیم اول جا گرفت. وضعیت فعلی لیگ برتر به نظر من از این قرار است".

اخبار مرتبط

icon news

دیدار جذاب چلسی و منچستریونایتد در لیگ برتر جزیره

از سری مسابقات هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس و در حساس ترین دیدار، دو تیم چلسی و من...

لمپارد: یونایتد رقیب مستقیم چلسی است

فرانک لمپارد با وجود نتایج خوب در این فصل در برابر یونایتد چندان کامیاب نبوده. چلسی د...

جانشین کپا در چلسی مشخص شد

در آخرین بازی چلسی فرانک لمپارد به جای کپا آریزابالاگا رخدادی که می‌تواند نشانه حذف ا...

گل جهانبخش نامزد برترین گل ماه در لیگ برتر انگلیس

لیگ برتر انگلیس گل جهانبخش را در میان نامزدهای گل ماه ژانویه قرار داد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news