اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 20 آذر 1398
23 شهریور 1398 23 شهریور 1398
14:27 14:27

فیفا دی زیدان و رئال را نجات می‌دهد؟

زیدان سرمربی رئال مادرید که قرار بود با بازگشتش به این تیم روزهای درخشان خود را بازسازی کند تا به حال موفقیتی کسب نکرده است ولی مسئله این است که رئال با هدایت زیدان هرگز در اولین بازی پس از فیفا دی مغلوب نشده است و این می‌تواند نجات دهنده رئال باشد.

به گزارش سلام نو، شروع رئال در لالیگای امسال مطابق انتظار نبوده و این تیم از سه بازی اول خود یک برد و دو تساوی کسب کرده است. پس از پیروزی خارج از خانه برابر سلتا، رئال در زمین خود مقابل وایادولید متوقف شد و دو هفته پیش نیز در زمین ویارئال به نتیجه ای بهتر از تساوی 2-2 دست پیدا نکرد.

رئال امروز از ساعت 15.30 در برنابئو به مصاف لوانته خواهد رفت؛ در دیداری که اولین بازی رسمی ادن هازارد نیز محسوب می شود.

نکته جالب در مورد رئال این است که با هدایت زیدان هرگز در اولین بازی پس از فیفا دی مغلوب نشده است. چه در دوره اول زیدان و چه در دوره کنونی.

فصل 16-2015 اولین بازی پس از فیفا دی رئالِ زیدان در نوکمپ برابر بارسا بود و کهکشانی ها توانستند با گل های کریم بنزما و کریس رونالدو بازی باخته را با برتری 1-2 عوض کنند.

فصل 17-2016 رئال توانست پس از فیفا دی ها اولین بازی خود برابر اوساسونا(5-2)، رئال بتیس(1-6)، اتلتیکو(0-3 با هت تریک رونالدو) و آلاوس(3-0) را با برد پشت سر بگذارد.

فصل 18-2017 رئال در اولین بازی پس از فیفا دی خود برابر لوانته در برنابئو 1-1 متوقف شد. سپس در ماه اکتبر بر ختافه 2-1 پیروز شد و در ماه نوامبر نیز در واندا متروپولیتانو مقابل اتلتیکو به تساوی بدون گل دست یافت. در ماه مارس نیز رئال توانست لاس پالماس را در زمین این تیم 3-0 شکست دهد.

در فصل گذشته نیز رئال با زیدان در اولین بازی پس از فیفا دی ماه مارس توانست در برنابئو، اوئسکا را 3-2 شکست دهد. در مجموع هشت پیروزی و دو تساوی حاصل کار رئال زیدان در اولین بازی های پس از فیفا دی بوده است.

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن محبوب کیروش در آستانه جدایی از رئال

اخبار حاکی از آن است اینتر مشتری شماره یک خامس رودریگز خواهد بود و اگر وی نتواند در ا...

سر به هوایی بیل در تمرین رئال+تصاویر

گرت بیل مدت‌ها است با سرمربی و مدیران رئال اختلاف دارد. امروز هم دوربین های حاضر در ت...

رئال به دنبال جذب ام‌باپه

سایت"le۱۰sport  مدعی شده رئال مادرید برای خرید کیلیان ام‌باپه می‌خواهد ۳۴۰ میلیون پون...

تمدید قرداد رئال با بنزما تا 2023

نشریه مارکا اعلام کرد که کریم بنزما پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید 2 ساله قراردادش را...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news