اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 22 آذر 1398
23 شهریور 1398 23 شهریور 1398
22:19 22:19

اوج گیری اختلاف‌ در تیم امید

بعد از انتقادات از بازی تیم ملی امید و باخت های پیاپی آن، اختلاف میان فرهاد مجیدی و دیگر تصمیم گیران تیم امید بروز کرده است

به گزارش سلام نو، دو شکست عجیب تیم ملی امید برابر ازبکستان در تاشکند باعث شد تا انتقادها از فرهاد مجیدی، مدیریت تیم ملی و نحوه نمایش این تیم اوج بگیرد. امید‌های فوتبال ایران که چهار دهه است به المپیک صعود نکرده‌اند حالا به دنبال طلسم شکنی همراه با سرمربی جوان و محبوب خود هستند. مسئله ای که پس از شکست 1-0 و 4-1 برابر ازبکستان تحت پوشش قرار گرفت و حالا بسیاری از نسل جدید فوتبال ایران ناامید هستند.


اما بعد از این دو شکست تیغ تیز انتقادات به سمت مجیدی گرفته شده و برخی از کارشناسان هم او را در حد مربیگری تیم ملی امید به جای کرانچار نمی‌دانند؛. مسئله‌ای که واکنش تند فرهاد مجیدی در صفحه مجازی را به همراه داشته ، جایی که همیشه روابط عمومی اصلی این ستاره سابق فوتبال ایران بوده است. او در این رابطه نوشته است:  از روز اول به چیزی جز موفقیت در راه المپیک فکر نکردم و این سنگ‌اندازی‌ها و پروژه‌های مشترک باعث نخواهد شد که من و شاگردانم در تیم امید از اهدافمان دور شویم و اتفاقا مصمم‌تر هم خواهیم شد و ایمان دارم موفق می شویم. به سفارش دهنده‌های مطالب یکبار دیگر هشدار می‌دهم: حق دخالت ندارید.


مجیدی پس از گفت و گویی که با ورزش سه داشته ، این بار هم به طور واضح حرف از دخالت افراد دیگری در تصمیماتش به زبان آورده است. او که پس از بازگشت به ایران طی درخواستی خواستار دیدار فوق العاده با مهدی تاج شده امروز به اهواز رفته بود تا بازی تیمهای فولاد و سپاهان را ببیند؛ تصمیمی که نشانگر عزم او برای بقا در تیم المپیک است، اگرچه اختلافاتی جدی و پنهان نشدنی میان او و دیگر تصمیم گیران تیم امید بروز کرده و این بار مجیدی با اتهام "سفارش مطلب" دعوا را به جایی برده که بین او و نفرات دیگر یکی در رینگ باقی بماند .


تیم ملی امید با بازیکنان خوبی که دارد مهیا حضور در دور دوم صعود به المپیک می‌شود. تیمی که در سید چهارم قرار گرفته و به احتمال فراوان با قدرت‌هایی مثل استرالیا، ژاپن، کره جنوبی، ژاپن، ازبکستان و قطر هم گروه خواهد شد اما شرایط فعلی و روحیه ضعیف تیم بعد از شکست سنگین مقابل ازبک ها فعلا فدراسیون و کمیته فنی را نسبت به آینده بیمناک کرده است./ ورزش ‌سه

اخبار مرتبط

icon news

حیدری به مربیگری فرهاد واکنش نشان داد/ هواداران فقط به استراماچونی فکر می کنند

بازیکن سابق استقلال در واکنش به مذاکره باشگاه با فرهاد مجیدی می‌ گوید هواداران این تی...

حضور فرهاد مجیدی در جلسه هیئت مدیره استقلال!

فرهاد مجیدی برای حضور در رأس کادرفنی استقلال و جانشینی استراماچونی با مسئولان این باش...

استقلال: استراماچونی 48 ساعت فرصت دارد برگردد/ از ماچونی شکایت می کنیم!/ فرهاد مجیدی مربی جایگزین استرا می شود

مسئولان باشگاه استقلال به سرمربی ایتالیایی این تیم ۴۸ ساعت فرصت دادند به ایران برگردد...

زمزمه ندادن بازیکن به تیم ملی امید!

تیم‌های لیگ برتری با شروع روزهای آغازین بازی‌های انتخابی المپیک 2020 توکیو در تایلند،...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news