اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
23 شهریور 1398 23 شهریور 1398
23:49 23:49

تصمیم غیرحرفه ای بیرانوند در مصاحبه عجیب

بیرانوند در حالی اعلام خداحافظی از فوتبال ایران کرده که با پرسپولیس قرارداد دارد و تا نیم فصل نمی تواند جایی دیگر برود

به گزارش سلام نو، علیرضا بیرانوند که بعد از انتشار ویدئویی مبنی بر توهینش به هواداران تراکتور، به کمیته انضباطی دعوت شده بود، بعد از جلسه‌ با حسن زاده و ارائه توضیحاتش با حکم محرومیت یک جلسه‌ای مواجه شد.


این در حالیست که انتظار می‌رفت با توجه به پرونده قبلی‌اش که محرومیت سه جلسه‌ای تعلیقی او را تهدید می‌کرد، این حکم با شدت بیشتری همراه باشد. در نهایت اما او خوش شانس بود که اینبار به کمیته انضباطی دعوت شده و پرونده‌اش در این مرجع مورد بررسی قرار گرفت و به همین منظور حکم تعلیقی‌اش به جریان نیفتاد.


با این حال دقایقی بعد از اعلام این حکم، علیرضا بیرانوند با گفتگویی عجیب مدعی شد که با توجه به این حکم از فوتبال ایران خداحافظی خواهد کرد. علیرضا بیرانوند در این رابطه به ایسنا گفته: من از فوتبال ایران خداحافظی می‌کنم و همین الان می‌خواهم موبایلم را خاموش کنم و به شهرستان بروم.


علیرضا بیرانوند در گفتگویی دیگر مدعی شده که کمیته انضباطی بدون توجه به فحاشی و تحریک هواداران تراکتور که منجر به این رفتار او شده، او را محروم کرده است و نسبت به این بی عدالتی معترض شده است.


علیرضا بیرانوند در حالی مدعی شده که از فوتبال ایران خداحافظی خواهد کرد که موضوعات مهمی را در رابطه با این اظهارنظر غیرحرفه‌ای خود فراموش کرده؛ او که به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده در وهله اول احترام به قراردادش و کسب مجوز جدایی از این تیم برای دستیابی به هدف جدایی‌اش را فراموش کرده و در نهایت نیز باید مشاوران او به او توضیح دهند که پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی اکنون خاتمه یافته و او برای اینکه راهی تیم دیگری شود نیاز به این خواهد داشت علاوه بر کسب مجوز و رضایتنامه از باشگاه پرسپولیس، نیم فصل خانه نشین شود!/ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

واکنش کالدرون به علت نیمکت نشینی بیرانوند

سرمربی پرسپولیس درباره غیبت بیرانوند در بازی با سایپا گفت: او دیروز آزمایش داد و من ا...

مصدومیت شدید بیرانوند تایید شد

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان پرسپولیس در دیدار مقابل سایپا از ناحیه کشاله ران به شدت آس...

بیرانوند: حاضرم به کالدرون پول توجیبی‌ بدهم!

دروازه بان پرسپولیس گفت: پولی که می خواهم به سرمربی بدهم از پول‌ توجیبی‌های تیم‌ملی ا...

بیرانوند: وحید هاشمیان سرمربی موقت تیم ملی می‌شود!

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس بار دیگر تاکید کرد برانکو بهتر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news