اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 28 مهر 1398
24 شهریور 1398 24 شهریور 1398
08:57 08:57

رگبار آتش به سوی مردم در تورنتو

حادثه تیراندازی ناگهانی به سوی مردم باعث وحشت عمومی شده است. در جریان این حادثه که در تورنتو کانادا روی داد دستکم یک نفر کشته و چند نفر زخمیشدند.

یک کشته و چند زخمی در تیراندازی در تورنتو

به گزارش سلام نو ، پلیس کانادا اعلام کرد که در پی تیراندازی در حومه شهر تورنتو یک تن کشته و دست کم پنج تن دیگر زخمی شدند.

حوالی ساعت شش و سی دقیقه شامگاه شنبه به وقت محلی پلیس کانادا در جریان وقوع یک حادثه تیراندازی در حومه تورنتو قرار می گیرد.

به گفته شاهدان عینی، در این تیراندازی دست کم ۲۰ گلوله شلیک شده است. هنوز اطلاعات دقیقی از عامل این تیراندازی در دست نیست، اما طبق اعلام پلیس این تیراندازی دست کم یک کشته و پنج زخمی برجای گذاشته است.

به گفته پلیس، دو نوجوان با جراحات جدی و یک مرد با جراحات جزئی به بیمارستان منتقل شده و یک زن با حال وخیم در بخش اورژانس بستری است.

گفتنی است که نرخ خشونت مسلحانه در کانادا بسیار پایین است؛ به ویژه در مقایسه با کشور همسایه خود، آمریکا که دارای بالاترین نرخ مرگ و میر بر اثر تیراندازی در میان کشورهای پیشرفته- با دست کم ۳۳ هزار قربانی در سال از جمله صدها کودک- است.

با این حال سال گذشته دو حادثه غم انگیز ساکنان شهر تورنتو را در غم و وحشت فرو برد. ژوئیه ۲۰۰۸ در یک تیراندازی در محله یونانی های تورنتو یک زن و یک دختر کشته و ۱۳ تن دیگر زخمی شدند. در ماه مه ۲۰۱۸ نیز وقوع یک انفجار در رستورانی در حومه تورنتو ۱۵ زخمی برجای گذاشت.

/رکنا

اخبار مرتبط

icon news

شلیک 12 گلوله به مقتول در انظار مردم

سردار خلیل واعظی فرمانده انتظامی استان بوشهر از یک مورد تیراندازی منجر به قتل در شهر ...

نزاع وحشتناک در ورامین/ 4 کشته و 4 مجروح

شب گذشته در پی نزاع داماد با خانوده همسر و تیراندازی قاتل به سوی آنها پدرهمسر و دو با...

قتل عام خانوادگی در فارس/4 کشته

بر اثر تیراندازی در روستای غلام آباد استان فارس چهار نفر کشته شدند. این چهار نفر اعضا...

کشف 14سلاح شکاری و3 کلت کمری در خوزستان

 مأمورین پلیس اطلاعات وامنیت آبادان موفق به کشف 14سلاح شکاری و3 کلت کمری شدند و 15 نف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news