اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
24 شهریور 1398 24 شهریور 1398
11:10 11:10
کاپیتان تیم نفت مسجدسلیمان:

به هیچ تیمی باج نمی‌دهیم

محمد طیبی کاپیتان تیم نفت مسجدسلیمان معتقد است تیمش در بازی‌های در خانه در کنار هوادارانش بسیار قدرتمند است و به خوبی از دروازه‌شان دفاع می‌کنند.

به گزارش سلام نو، محمد طیبی کاپیتان تیم نفت مسجدسلیمان درباره وضعیت تیم نفت گفت: ما از تعطیلات لیگ بهترین استفاده را کردیم، دو بازی دوستانه در تهران مقابل نساجی داشتیم که در دو بازی هیچ گلی دریافت نکردیم، یک بازی را بردیم و یک بازی به تساوی کشید. تیم چغری هستیم و به هیچ تیمی باج نمی دهیم.تمریناتمان را در ورزشگاه خانگی دنبال می کنیم تا برای دیدار مقابل استقلال آماده شویم.

مدافع سابق تراکتورسازی در ادامه گفت: در هفته اول دیدید که تراکتور با همه ستاره هایش در مسجدسلیمان متوقف شد و تنها یکی دو موقعیت داشت، این تساوی بسیار با ارزش است. آنها هفته بعد پرسپولیس قهرمان فصل قبل را شکست دادند، می خواهم این را بگویم که نفت مسجدسلیمان در خانه و در کنار‌ هوادارانش قدرتش چندین برابر می شود. ما اینجا به هیچ تیمی باج نمی دهیم و برایمان اسم تیم مقابل فرقی نمی کند، برای دیدار با استقلال تنها به سه امتیاز قانع هستیم و آنها کار‌ راحتی در مسجدسلیمان نخواهند داشت.

طیبی درباره خرید سوشا مکانی گفت: ما در پست دروازه بانی نیاز به یک گلر داشتیم، حبیب فرعباسی در دو هفته اول فوق العاده کار کرده و فکر می کنم که حقش حضور در تیم ملی امید است. یک گلر جوان دیگر هم داریم اما حضور سوشا مکانی در‌ تیم به ما کمک می کند و تیم مارا تکمیل تر‌ می کند و رقابت خوبی بین گلرهای تیم به وجود خواهد آورد.

وی در انتها گفت: هواداران سکوی پرتاب ما هستند و با آنهاست که ما با قدرت بیشتری به مصاف حریفان می رویم، انشالله در دیدار با استقلال نیز ورزشگاه پر ‌می شود و بتوانیم با یک نتیجه عالی بازی را تمام کنیم و برد را به آنها هدیه کنیم./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

استقلال در دقایق آخر کولاک کرد/ صعود شاگردان استراماچونی به جمع 8 تیم برتر

استقلال تهران و فجر سپاسی شیراز در چارچوب رقابت های جام حذفی به مقابل هم رفتند که آبی...

سالهای دور از جام برای آبی پوشان/ هفت سال و یک جام

 تیم فوتبال استقلال تهران سالهاست که روی نوار ناکامی به سر می برد و در هفت سال گذشته ...

صحبتهای جدید وریا غفوری در موردخطیر؛ از مجیدی سوال کنید!

کاپیتان تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه معاون سابق باشگاه استقلال صحبت‌هایی را علیه ...

امیدواری تراکتوری ها برای حضور در آسیا به جای استقلال

معاون حقوقی باشگاه فرهنگی - ورزشی تراکتور گفت: ما بدهی خاصی نداریم و اگر قرار باشد تغ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news