اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
24 شهریور 1398 24 شهریور 1398
17:23 17:23

کولاک قوچان‌نژاد در اولین بازی لیگ هلند/ گوچی در یک نیمه 4 گل زد

مهاجم ایرانی زوله هلند که در نیمه دوم به میدان آمده بود، در بازی تمیش مقابل قعرنشین لیگ هلند درخشید و به تنهایی چهار گل به ثمر رساند

روز استثنایی لژیونر ایرانی در زوله/ قوچان‌نژاد 4 گل زد

به گزارش سلام نو، در یکی از بازی‌های هفته ششم لیگ اردیویسه هلند، تیم زوله که رضا قوچان‌نژاد را برای نخستین بار در لیست مسابقه و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۴:۴۵ امروز در مکس پارک استادیوم به مصاف تیم قعرنشین والویک رفت.

زوله در نیمه اول با نتیجه 2 بر یک شکست خورد، اما از دقیقه 56 که رضا قوچان‌نژاد به‌عنوان دومین بازیکن تعویضی تیمش جانشین دنیس یانسن ورق برای زوله برگشت و این تیم با درخشش ستاره ایرانی خود در این بازی خانگی عملکرد خیره کننده‌ای ارائه داد.

گوچی که با قهرمانی به همراهی اف. سی. سیدنی در اِی لیگ استرالیا به هلند بازگشته و پس از یک فصل دوری دوباره در اردیویسه به میدان می‌رفت، تنها چهار دقیقه پس از ورودش به زمین، روی ارسال زیبای کنت پال از جناح چپ زمین با ضربه سر تماشایی دروازه والویک را باز کرد و بازی را به تساوی کشید.

قوچان‌نژاد پس از آن هم توفانی کار کرد و در دقایق 81 ، 83 و 88 سه گل دیگر به ثمر رساند تا در نخستین بازی خود برای زوله درخشش قابل توجهی داشته باشد.

در ثانیه‌های پایانی نیز هامر یک گل دیگر برای زوله به ثمر رساند تا یاران گوچی به برتری 6 بر 2 در این مسابقه دست پیدا کنند./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

گل گوچی در برابر دن هاخ +فیلم

رضا قوچان نژاد در دقیقه ۷۴ تیمش را پیش انداخت و پله کلمنت در اواخر بازی گل سوم را وار...

حضور قوچان‌نژاد در تیم زوله برابر دن هاگ

تیم زوله در ادامه مسابقات هفته دهم لیگ اردیویسه هلند امروز با حضور رضا قوچان‌نژاد در ...

گوچی بعد از پوکر نیمکت‌نشین شد!

ستاره ایرانی زوله هلند بعد از آنکه هفته گذشته چهار گل در یک نیمه زد، امشب جزو نفرات ذ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news