اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 14 آذر 1398
24 شهریور 1398 24 شهریور 1398
18:01 18:01

عامل اخراج برانکو اخراج شد!

سرمربی الوحده عربستان در تصمیمی عجیب از سوی مدیران این باشگاه و در شرایطی که در آخرین دیدار تیمش با دو گل مقابل الاهلی این کشور به برتری دست یافته بود، از سمت خود برکنار شد

به گزارش سلام نو، ماریو سویتانوویچ، سرمربی الوحده عربستان در تصمیمی عجیب از سوی مدیران این باشگاه و در شرایطی که در آخرین دیدار تیمش با دو گل مقابل الاهلی این کشور به برتری دست یافته بود، از سمت خود برکنار شد.


سرمربی 44 ساله و کروات الوحده عربستان که سابقه بازی در دیناموزاگرب را داشته و 5 عنوان قهرمانی در دوران بازیگری را در این باشگاه به خود اختصاص داده، سابقه حضور در لیگ ایتالیا و بلژیک را نیز در کارنامه دارد.  دوران مربیگری او نیز با حضور در تیم دوم دیناموزاگرب استارت خورد و سپس در سال 2017 به عنوان سرمربی کارش را در تیم اصلی ادامه داد. او که بعد از دو شکست پیاپی به عنوان سرمربی در دیناموزاگرب در جلوی آپارتمان خود در زاگرب مورد ضرب و شتم هواداران این تیم قرار گرفته بود، به کار خود با این خاطره تلخ پایان داد.


ماریو از 2 جولای 2019 به عنوان سرمربی الوحده عربستان انتخاب شد تا دوره جدید مربیگری‌اش را این بار در خاورمیانه دنبال کند اما در پایان سومین بازی روی نیمکت این تیم و در شرایطی که دو بازی ابتدایی را با شکست پایان داده بود و شب گذشته مقابل الاهلی عربستان ( تیم تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ) با دو گل به برتری دست یافته بود، از سمت خود برکنار شد. بعد از برانکو ایوانکوویچ این دومین اخراجی زودهنگام لیگ عربستان محسوب می‌شود تا دو تن از مربیان کروات شاغل در لیگ این کشور حضوری کوتاه مدت در لیگ این کشور را تجربه کنند.


گفته می‌شود دانیل کارینیو، سرمربی سابق این باشگاه به عنوان سرمربی جدید بار دیگر کار خود را در الوحده آغاز خواهد کرد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ویلموتس واقعا رفتنی شد/سرمربی جدید کی می‌آید؟

شواهد نشان می‌دهد کار مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال ایران بعد از ملاقات با مهدی تاج...

برانکو تیم ملی را به پرسپولیس ترجیح داد!

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به درخواست مسئولان این باشگاه برای...

دردسر بین المللی برانکو برای پرسپولیس !

مدیران پرسپولیس نامه رسمی شکایت برانکو بابت مطالباتش را دریافت کردند و چالشی بین المل...

خبر جالب فاکس اسپورت درباره ویلموتس!

گزارشی در فاکس اسپورت منتشر شده که در آن به بررسی شرایط مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی ف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news