اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
24 شهریور 1398 24 شهریور 1398
18:01 18:01

عامل اخراج برانکو اخراج شد!

سرمربی الوحده عربستان در تصمیمی عجیب از سوی مدیران این باشگاه و در شرایطی که در آخرین دیدار تیمش با دو گل مقابل الاهلی این کشور به برتری دست یافته بود، از سمت خود برکنار شد

به گزارش سلام نو، ماریو سویتانوویچ، سرمربی الوحده عربستان در تصمیمی عجیب از سوی مدیران این باشگاه و در شرایطی که در آخرین دیدار تیمش با دو گل مقابل الاهلی این کشور به برتری دست یافته بود، از سمت خود برکنار شد.


سرمربی 44 ساله و کروات الوحده عربستان که سابقه بازی در دیناموزاگرب را داشته و 5 عنوان قهرمانی در دوران بازیگری را در این باشگاه به خود اختصاص داده، سابقه حضور در لیگ ایتالیا و بلژیک را نیز در کارنامه دارد.  دوران مربیگری او نیز با حضور در تیم دوم دیناموزاگرب استارت خورد و سپس در سال 2017 به عنوان سرمربی کارش را در تیم اصلی ادامه داد. او که بعد از دو شکست پیاپی به عنوان سرمربی در دیناموزاگرب در جلوی آپارتمان خود در زاگرب مورد ضرب و شتم هواداران این تیم قرار گرفته بود، به کار خود با این خاطره تلخ پایان داد.


ماریو از 2 جولای 2019 به عنوان سرمربی الوحده عربستان انتخاب شد تا دوره جدید مربیگری‌اش را این بار در خاورمیانه دنبال کند اما در پایان سومین بازی روی نیمکت این تیم و در شرایطی که دو بازی ابتدایی را با شکست پایان داده بود و شب گذشته مقابل الاهلی عربستان ( تیم تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ) با دو گل به برتری دست یافته بود، از سمت خود برکنار شد. بعد از برانکو ایوانکوویچ این دومین اخراجی زودهنگام لیگ عربستان محسوب می‌شود تا دو تن از مربیان کروات شاغل در لیگ این کشور حضوری کوتاه مدت در لیگ این کشور را تجربه کنند.


گفته می‌شود دانیل کارینیو، سرمربی سابق این باشگاه به عنوان سرمربی جدید بار دیگر کار خود را در الوحده آغاز خواهد کرد./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

برانکو را به پرسپولیس بر می‌گردانم!

ادعای عجیب یکی از گزینه های مدیرعاملی پرسپولیس مبنی بر اینکه می تواند برانکو را دوبار...

سورپرایز فیفا برای استقلال و پرسپولیس

پرداخت طلب وینفرد شفر و برانکو ایوانکوویچ که برای دو تیم پایتخت مشکل ساز شده بود با ر...

رای شکایت برانکو از پرسپولیس صادر شد

بر اساس رأی کمیته انضباطی فیفا، پرسپولیس به پرداخت یک‌میلیون و ۵۵ هزار یورو به برانکو...

برانکو ایوانکوویچ به ایرانیان پیام کرونایی داد

برانکو مربی سابق تیم ملی و پرسپولیس با انتشار پیام ویدیویی با مردم ایران به خاطر شیوع...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news