اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 23 مهر 1398
25 شهریور 1398 25 شهریور 1398
13:45 13:45

بهترین راه برای انتخاب گوشواره مناسب

در حالی که خرید گوشواره ها یک فعالیت جالب وسرگرم کننده است، انتخاب بهترین گوشواره ها برای شما می­تواند یک کار دشوار باشد. هنگام خرید گوشواره، ویژگی های مختلف صورت، مانند چهره کشیده، گرد، باریک و یا حتی بیضی باید در نظر گرفته شود. پیدا کردن گوشواره های مناسب، نقش مهمی در برجسته کردن ویژگی های صورت شما خواهد داشت.

گوشواره های نقره

اگر گوشواره های نقره را ترجیح می دهید، این می تواند یک انتخاب زنانه و هم مطابق مد روز باشد. ولی برای استفاده از آنها باید احتیاط کنید. گوشواره های نقره ای در اشکال و سبک های مختلفی از گل میخی، اشکی، آویزان، هرمی، کوتاه یا بلند موجود است .

اگر به دنبال خرید گوشواره هستید، احتمال دارد که در انتخاب جفت ایده آل بخصوص اگر یک خریدار تازه کار باشید، دچار مشکل شوید.

انجام تحقیقات به شما کمک می کند تا بتوانید سبک های مختلف موجود در بازار را مطابق با نیازتان بررسی کنید. علاوه بر این، شما می توانید مغازه های قابل اعتماد را که در آن می توانید گوشواره های واقعی خریداری کنید، شناسایی کنید. شایان ذکر است که گوشواره های نقره ای همه کاره هستند و به سختی از مد خارج می شوند.

در اینجا نحوه تهیه گوشواره های نقره ای آورده شده است.

نحوه پوشیدن گوشواره های نقره ای

اولین چیزی که باید بدانید رنگ پوست شما است. این امر نه تنها به شما در انتخاب گوشواره های ایده آل که مناسب چهره شما هستند کمک می کند بلکه به شما امکان می دهد که این قطعات را به خوبی با لباس خود هماهنگ کنید. رنگ موهای شما نیز مهم است زیرا به شما کمک می کند بهترین سبک گوشواره و اندازه مورد نیاز خود را بشناسید.

گوشواره ها را چشم بسته خریداری نکنید

شما باید تمام عوامل اساسی فوق را در نظر داشته باشید. یکی دیگر از عوامل اساسی، سبک منحصر به فرد شما است. کدام سبک گوشواره را دوست دارید؟ اندازه ایده آل شما چیست؟ گوشواره های حلقه ای، بزرگ یا گل میخی را ترجیح می دهید؟ رنگ لباس شما چیست؟

پس از شناسایی این عوامل، بهترین قطعات را برای خود انتخاب کرده و بپوشید.

چه چیزی را با گوشواره های نقره ای بپوشید

انتخاب نقره به نظر برخی از افراد بسته به رنگ پوست آنها از نظر ظاهری جذاب تر خواهد بود. به عنوان مثال، اگر موهای بلوند دارید، گوشواره های نقره ای ممکن است به همان اندازه جذاب به نظر برسند که موهای تیره داشته باشید. اما این بدان معنی نیست که نمی توانید گوشواره های نقره ای بپوشید. شاید شما باید در کنار آن از رنگ های دیگر استفاده کنید.

همچنین می توانید گوشواره های نقره ای آویز بلند یا کوتاه را انتخاب کنید. اغلب گوشواره های چسبان، گل میخ هایی هستند که با یک درپوش به لاله گوش قفل می شوند. این گوشواره ها برای موهای که به سمت پایین آرایش شده‌اند، ایده آل است. علاوه بر این، مدل گوشواره شما بیشتر نمایان خواهد شد. گوشواره های آویزان برای زمانی که موهایتان را به سمت بالا جمع کرده­اید مناسب هستند و نمای زیباتری به صورت شما خواهند داد.

انتخاب گوشواره  براساس مناسبت ها

گوشواره های خود را بر اساس مناسبت مورد نظر، انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر در مراسم عروسی یا جشن تولد شرکت می کنید، گوشواره های فانتزی را انتخاب کنید و برای مراسم رسمی و لباس های اداری نیز قطعات فانتزی را کمترانتخاب کنید.

از گوشواره هایی با سنگ های تزیینی استفاده کنید

بعضی اوقات ممکن است بخاطر نشان داندن بهتر جزئیات، گوشواره های نقره ای خود را با سنگ جفت کنید. به عنوان مثال اگر لباس شما قرمز است، جفت کردن گوشواره های خود با یاقوت ها می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. اگر لباس شما بنفش است می توانید از سنگ آمتیست استفاده کنید. اگر به دنبال سنگ های مقرون به صرفه هستید، به دنبال آن­هایی باشید که با قطعات کمی از نقره ساخته شده اند.

اخبار مرتبط

icon news

هرآنچه برای خرید لامپ نیاز است

هنگام تعویض لامپ ها در خانه ، ممکن است فکر خود را برای لامپ های خریداری شده فراتر از ...

روش انتخاب عطر مناسب

آیا شما کسی هستید که قبل از بیرون رفتن از درب، عطر استفاده می کنید؟ شاید عطری که انتخ...

راهنمای خرید شلوار جین مناسب

پیدا کردن یک  شلوار جین، راحت و مناسب به نظر می رسد. حس خوبی که با خرید و داشتن یک شل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news