اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 اسفند 1398
25 شهریور 1398 25 شهریور 1398
11:40 11:40

با انتخاب اشتباه، راهی جهنم می‌شویم

سالن صنوبر تئاتر شهرزاد از امروز هرشب تا پنجم مهرماه ساعت ۲۰:۳۰ میزبان نمایش «انتخاب اشتباه» به کارگردانی محمد علیپور است.

انتخاب اشتباه

به گزارش سلام نو، نمایش «انتخاب اشتباه» به نویسندگی و کارگردانی محمد علیپور از ۲۵ شهریورماه در سالن صنوبر تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود.

علیپور درباره روند شکل‌گیری این نمایش گفت: این نمایش یک کار واقع‌گرا و اجتماعی است. مجموعه‌ای از یک سری خرده ایده است که از زندگی پیرامونم دریافت کرده‌ام و به ان شکل دادم و داستان «انتخاب اشتباه» به وجود امد.

او افزود: داستان نمایش درباره چند شخصیت است که در بزنگاه‌های زندگی مجبور به تصمیم‌گیری و انتخاب شده‌اند. حالا چه درست، چه غلط، این انتخاب آن‌ها را به جایی خوبی نبرده‌اند. زندگی این چند شخصیت به یکدیگر گره خورده است و به یک سرنوشت تلخ و تراژدی ختم می‌شود.

این کارگردان بیان کرد: من تقریبا سه ماه درگیر نوشتن متن بودم و بعد از اتمام متن و بازنویسی آن تمرین کار را آغاز کردیم و حدود سه ماه هم برای کار تمرین کردیم.

به گفته کارگردان اثر در خلاصه این نمایش آمده است: زندگی در جهنم انتخاب هیچکس نیست...

«انتخاب اشتباه» هرشب ساعت ۲۰:۳۰ تا پنجم مهرماه در سالن صنوبر پردیس شهرزاد اجرا می شود.

سید شهاب الدین هاشمی، روشنک خسروی، محمد علیپور، سحر اسدی، محمدرضا بهزادی راد، نرگس هاشمی و محمد عبداللهی در این اثر ایفای نقش کرده‌اند.

عوامل این نمایش عبارتند از: نویسنده و کارگردان: محمد علیپور، دراماتورژ: امیر نیکنام، تهیه کننده: حسام راد، مشاور کارگردان: یوسف لطفی زاده مدیر صحنه: مهدیه ابراهیمی، منشی صحنه: زهرا پوررضا، طراح صحنه: سبا امیری، طراح لباس: ستاره فلاح فرد، طراح پوستر: اوریا ایوک، مشاور چهره پردازی: هیوا امین زاده، موسیقی: حسام راد، علیرضا آقا بیگی، مشاور تهیه کننده: سروش آذرنیا، مدیر تولید: محمد حسین ارجمند، عکاس: ابوالفضل زاهدی، مدیا دشوار پسند، سارا وطن خواه./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

امیر آقایی تماشاگران را غافلگیر می‌کند!

نمایش «چشم عمومی» به کارگردانی حسام‌الدین مختاری با بازی متفاوت امیر آقایی در یک نقش ...

بازیگر شبکه جم در نمایش «هرملین، دیوانه اسکاندیناوی» + عکس

رابعه اسکویی که مدتی در شبکه جم فعالیت داشت بعد از بازگشت به وطن در نمایش «هرملین، دی...

موضوع جالب یک نمایش

پردیس تئاتر «شهرزاد» از 8 اسفند ماه میزبان نمایشی با موضوعیت "رحم اجاره‌ای" است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news