اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 23 مهر 1398
25 شهریور 1398 25 شهریور 1398
12:30 12:30

بازگشت فجر سپاسی به دوران طلایی+عکس

با آمدن داوود مهابادی به فجرسپلسی، این تیم به روزهای اوج خود نزدیک می‌شود و در حال حاضردر صدر جدول رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور قرار دارد.

به گزارش سلام نو، فجر سپاسی این فصل شروع خوبی در رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور داشته است. با داوود مهابادی؛ مربی ای که پیش از این گهر دورود را لیگ برتری کرده بود.

البته داوود مهابادی با مس رفسنجان هم تا یک قدمی صعود به لیگ برتر پیش رفت اما نشد که دومین صعود به لیگ برتر را به نام خود ثبت کند. فجر سپاسی این هفته در دربی شیراز قشقایی را برد و شمار گل های خود را به عدد 11 رساند. 12 امتیاز حاصل تلاش تیم در 5 هفته سپری شده بوده و به لطف کسب 12 امتیاز در صدر جدول رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور قرار دارد. از سویی فجر سپاسی با 11 گل زده بهترین تیم تهاجمی لیگ یک تا هفته پنجم بشمار می رود و این نشان می دهد فجر جان تازه ای گرفته است و برای بازگشت به روزهای خوبش در فوتبال ایران عطش فراوانی دارد.

فجر سپاسی یکی از تیم های دوست داشتنی فوتبال کشور بشمار می رود. تیمی که به دلیل نظامی بودن پذیرای خیلی از ستاره های فوتبال کشور بوده است و البته با مربی دوست داشتنی اش یعنی شاغلام که دو یار به تیم در نیمه دوم اضاف می کرد همواره مورد بحث بوده است. در روزهایی که همه تیم های نظامی با فوتبال خداحافظی کرده اند یا شرایط مالی خیلی بدی دارند بازگشت فجر سپاسی به لیگ برتر می تواند خبر خوشحال کننده ای برای بازیکنان لیگ برتری باشد. آنها از این پس برای بازی در تیم های نظامی یک انتخاب خوب خواهند داشت؛ فجر سپاسی.

نکته قابل تامل در روزهای اخیر حمایت تماشاگران شیرازی از فجر سپاسی بوده است. آنها در دربی هم به خوبی از تیم حمایت کردند. این حمایت ادامه داشته باشد در هفته های آتی هم می توانیم شاهد اتفاقات خوب برای فجر داوود مهابادی باشیم.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

سیستم خاص استقلال در مقابل فجر

سرمربی استقلال تهران تیمش را در دو بازی آخر با سیستمی خاص و بدون مهاجم نوک آرایش کرد ...

حضور زنان در ورزشگاه یک شبه رخ نداد

خسرویار که بعد از جدایی از تیم زیر 19 ساله های ایران، سرمربی رِین اف سی را برعهده دار...

مشخص شدن 21 بازیکن تیم امید برابر استرالیا

سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسامی 21 بازیکن تیم ملی امید را اعلام کرد.

اسامى ٢١ بازیکن تیم استیلی اعلام شد

حمید استیلی، سرمربی جدید تیم ملی امید بازیکنانش تیمش را انتخاب کرده است. امیدهاى فوتب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news