اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 15 خرداد 1399
25 شهریور 1398 25 شهریور 1398
13:10 13:10

سارقان در کمین یوزآسیایی / دوربین‌های مداربسته پارک پردیسان به سرقت رفت

ماموران انتظلمی اقدام به دستگیری فردی کردند که دوربین‌های مدار بسته محوطه نگهداری یوزهای آسیایی در پارک طبیعت پردیسان را سرقت کرده بود.

دستگیری سارقان تابلوهای شهرداری

به گزارش سلام نو، حوالی ساعت دو بامداد هفدهم شهریورماه امسال خبری مبنی بر سرقت دوربین‌های مداربسته واقع در محوطه نگهداری از یوزهای آسیایی در پارک طبیعت پردیسان به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل کلانتری مرزداران به محل اعلام شده اعزام شدند.

با حضور ماموران در محل و بررسی موضوع، عوامل حراست سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کردند فردی را که اقدام به سرقت دوربین‌های مداربسته اطراف محوطه نگهداری از یوزهای آسیایی کرده است، دستگیر کرده‌اند که این فرد به ماموران تحویل داده شد.

در ادامه با انتقال متهم به کلانتری، وی ابتدا منکر هرگونه سرقت شد، اما زمانی که وسایل همراهش مورد بررسی قرار گرفت، یک دستگاه دوربین مداربسته از این فرد کشف و ضبط شد که در همین راستا متهم زبان به اعتراف باز کرد و گفت که با یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به پارک پردیسان آمده و اقدام به سرقت سه دستگاه دورین مداربسته از اطراف محوطه نگهداری از یوزهای آسیایی کرده است.

با اعتراف متهم که ۲۸ سال سن داشت، خودروی این فرد نیز مورد بررسی قرار گرفته و دو دوربین مداربسته که در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر به ایسنا اعلام کرد که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد مرتبط با این فرد در حال انجام است و متهم دستگیر شده نیز با تشکیل پرونده روانه دادسرا شده است.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

حادثه مرگبار برای بانوی دوچرخه سوار تهرانی+عکس

ونوس زرین خاک، بانوی دوچرخه سوار عضو هیات دوچرخه سواری تهران، حین تمرین در حادثه رانن...

عکسی در تهران که بسیار تکان دهنده است

جنازه بی جان یک سگ در محله ابوذر غربی در کنار سطل زباله رها شده است.

جزئیات حریق مرگبار در پالایشگاه تهران

حمیدرضا جعفری رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت تهران، از حریق در پالایشگاه تهران خبر ...

آمار خودروهای احتکار شده در تهران از ابتدای سال

انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران، از کشف 5 هزار خودرو احتکار شده در انبارهای تهرا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news