اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 23 مهر 1398
25 شهریور 1398 25 شهریور 1398
13:01 13:01

حمله ستاره سابق منچستر یونایتد به مدیر برنامه پوگبا

گری نویل کاپیتان سال‌های نه چندان دور منچستر یونایتد با انتقاد از مدیر برنامه‌ها پوگبا تاکید کرد که "رایولا فاقد ارزش هایی است که می‌خواهید در باشگاه داشته باشید" و این که یونایتد باید کار کردن با این ایجنت معروف را متوقف کند.

به گزارش سلام نو، پوگبا که بعد از 4 فصل درخشانی در یوونتوس، در سال 2016 به منچستریونایتد برگشت، هرگز نتوانست روزهای خوبش در ترکیب بیانکونری را در الدترافورد تکرار کند و در این تابستان هم مایل بود راهی رئال مادرید شود اما در نهایت این انتقال انجام نشد.

در این بین نویل معتقد است رایولا که یکی از معروف ترین ایجنت های دنیاست، باید شیوه محترمانه تری برای انتقال بازیکنانش در پیش بگیرد.

او به خبرنگاران گفت:" او می خواهد برود. او این را به طور واضح نشان داد. اما رفتار مدیر برنامه های او شرم آور است و این در سراسر اروپا شرم آور است، نه فقط برای منچستریونایتد. آنها نباید با او کار کنند.

پوگبا که سال گذشته با فرانسه قهرمان جهان شد، تا سال 2021 با منچستریونایتد قرارداد دارد اما نویل معتقد است شیاطین سرخ نباید با مدیر برنامه های او وارد مذاکره شود:" رایولا فاقد ارزش هایی است که می‌خواهید در باشگاه داشته باشید.

به نظر من، منچستریونایتد نیازی به مذاکره با او ندارد. او تلاش می کند تا انتقال بازیکنانش را به هر ترتیب به سرانجام برساند و بخشی از مبلغ انتقال را برای خودش بردارد. این کاری است که او انجام می دهد.

برای منچستریونایتد این مخرب است. او یکی از بهترین و معروف ترین بازیکنان دنیاست اما هر هفته داستان جدیدی وجود دارد. همیشه جنجال هایی وجود دارد. شاید فقط تقصیر او نیست اما این برای باشگاه مخرب است.

به همین دلیل بود که سرالکس فرگوسن گاهی اوقات در مورد کنار گذاشتن بازیکنان سریع عمل می کرد. در یک باشگاه فوتبال همه باید در یک مسیر باشند."

اخبار مرتبط

icon news

حضور زنان در ورزشگاه یک شبه رخ نداد

خسرویار که بعد از جدایی از تیم زیر 19 ساله های ایران، سرمربی رِین اف سی را برعهده دار...

مشخص شدن 21 بازیکن تیم امید برابر استرالیا

سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسامی 21 بازیکن تیم ملی امید را اعلام کرد.

اسامى ٢١ بازیکن تیم استیلی اعلام شد

حمید استیلی، سرمربی جدید تیم ملی امید بازیکنانش تیمش را انتخاب کرده است. امیدهاى فوتب...

فرار از شکست در دقیقه آخر

آبی‌های خوزستان هرچند تا مرز شکست رفتند ولی در نهایت استقلال خوزستان با تکیه بر بازیک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news