اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 اسفند 1398
25 شهریور 1398 25 شهریور 1398
14:00 14:00

درخشش حاج‌صفی در پست جدید

 احسان حاج صفی، ستاره تیم تراکتور که با توجه به توانایی هایی که دارد توسط دنیزلی در پست مدافع راست بازی می‌کند، به بهترین نحو در این تیم جا افتاده است. 

به گزارش سلام نو، احسان حاج صفی ستاره تیم تراکتور این روزها در پست هافبک و وینگر راست به کار گرفته می شود.

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور عادت قدیمی خود را حفظ کرده و بازیکنان را باتوجه به توانایی هایشان، به پست های مختلف منتقل می‌کند. احسان حاج صفی یکی از این بازیکنان است که با نظر کادرفنی از پست مدافع چپ و هافبک میانی جدا شده و در پست وینگر راست ایفای نقش می کند.

او در بازی با پرسپولیس نمایش درخشانی داشت و موفق شد تنها گل تیمش که منجر به پیروزی تی تی ها شد را بزند. حاج صفی همچنین با استفاده از تکنیک و سرعت خود نفوذهای زیادی را انجام داد و چند دریبل موفق هم داشت.

شب گذشته احسان دوباره در پست جدید خود به میدان رفت تا در شهری که سال ها فوتبال بازی کرده، نقش آفرینی کند. وی اگرچه در این بازی نتوانست گلزنی کند اما وظایفش را انجام داد و نشان داد که در پست وینگر راست جا افتاده است.

باتوجه به این که در خط هافبک دست دنیزلی بسیار باز است، انتظار می رود حضور حاج صفی در این قسمت از زمین تداوم یابد و باید دید تنها گلزن تراکتور تا پایان هفته سوم چه خواهد کرد. حاج صفی چند سال پیش با نظر کی‌روش در پست هافبک دفاعی و میانی بازی کرد و نشان داد که می‌تواند مهره کارآمدی باشد. او حالا بازی در منطقه جدیدی از میدان را تجربه می‌کند و تا اینجا حداقل از پس وظایف اصلی برآمده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

اعلام ترکیب پرسپولیس مقابل تراکتور

در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر امروز سرخپوشان در ورزشگاه آزادی میزبان تراکتور هستند...

استقلال طلسم تبریز را شکست!

 شب گذشته پس از 8 سال ناکامی تیم فوتبال استقلال موفق شد در استادیوم یادگار امام به بر...

شجاعی مشاور دنیزلی شد!

مسعود شجاعی در بازی امروز به جهت حضور روی نیمکت به مشاور دنیزلی تبدیل شد.

بازتاب گل بازیکن تراکتور به نساجی در رسانه‌های پرو

یک سایت پرویی از عملکرد بازیکن پرویی تیم تراکتور در بازی مقابل نساجی پرداخت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news