اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 23 مهر 1398
25 شهریور 1398 25 شهریور 1398
14:00 14:00

درخشش حاج‌صفی در پست جدید

 احسان حاج صفی، ستاره تیم تراکتور که با توجه به توانایی هایی که دارد توسط دنیزلی در پست مدافع راست بازی می‌کند، به بهترین نحو در این تیم جا افتاده است. 

به گزارش سلام نو، احسان حاج صفی ستاره تیم تراکتور این روزها در پست هافبک و وینگر راست به کار گرفته می شود.

مصطفی دنیزلی سرمربی تیم تراکتور عادت قدیمی خود را حفظ کرده و بازیکنان را باتوجه به توانایی هایشان، به پست های مختلف منتقل می‌کند. احسان حاج صفی یکی از این بازیکنان است که با نظر کادرفنی از پست مدافع چپ و هافبک میانی جدا شده و در پست وینگر راست ایفای نقش می کند.

او در بازی با پرسپولیس نمایش درخشانی داشت و موفق شد تنها گل تیمش که منجر به پیروزی تی تی ها شد را بزند. حاج صفی همچنین با استفاده از تکنیک و سرعت خود نفوذهای زیادی را انجام داد و چند دریبل موفق هم داشت.

شب گذشته احسان دوباره در پست جدید خود به میدان رفت تا در شهری که سال ها فوتبال بازی کرده، نقش آفرینی کند. وی اگرچه در این بازی نتوانست گلزنی کند اما وظایفش را انجام داد و نشان داد که در پست وینگر راست جا افتاده است.

باتوجه به این که در خط هافبک دست دنیزلی بسیار باز است، انتظار می رود حضور حاج صفی در این قسمت از زمین تداوم یابد و باید دید تنها گلزن تراکتور تا پایان هفته سوم چه خواهد کرد. حاج صفی چند سال پیش با نظر کی‌روش در پست هافبک دفاعی و میانی بازی کرد و نشان داد که می‌تواند مهره کارآمدی باشد. او حالا بازی در منطقه جدیدی از میدان را تجربه می‌کند و تا اینجا حداقل از پس وظایف اصلی برآمده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

رکوردشکنی احسان حاج صفی

احسان حاج صفی با 29 سال سن، 107 بازی ملی انجام داده که اگر به همین تعداد بازی برای تی...

تراکتور به دنبال جذب نیل یداللهی

 براساس اطلاعات رسیده، مسئولان باشگاه تراکتور برای تکمیل کردن ترکیب خط دفاع خود در پی...

کاسرس به تمرینات تراکتور بازگشت

ویلیان میمبلا کاسرس هافبک پرویی تراکتور که از مسئولان این تیم چند روز مرخصی گرفته بود...

سورپرایز تراکتور در مقابل پرسپولیس + عکس

تیم فوتبال تراکتور قصد دارد در دیدار مقابل پرسپولیس از کوین فورچونه مهاجم خارجی خود د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news