اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
26 شهریور 1398 26 شهریور 1398
15:15 15:15

ابلاغ آیین نامه مسابقات جام حذفی به باشگاه‌ها

سایت فدراسیون فوتبال آیین نامه فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور را روی خروجی سایت خود قرار داد؛ همچنین این آیین نامه به باشگاهها ارسال شد.

به گزارش سلام نو، سازمان لیگ آیین نامه فصل جدید رقابت های فوتبال قهرمانی جام حذفی باشگاه های کشور را به طور رسمی به باشگاهها ابلاغ کرد و این آیین نامه در سایت فدراسیون فوتبال هم بارگذاری شده است.

هر تیمی برای حضور در بازی ها می بایست مبلغ 10 میلیون تومان به حساب فدراسیون فوتبال واریز کند اما در پایان به تیم قهرمان جایزه ای از سوی فدراسیون فوتبال اهداء نخواهد شد و تنها تیم قهرمان به بازی های لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا می کند. در آیین نامه برگزاری بازی ها به این نکته اشاره شده که تبلیغات محیطی در اختیار سازمان لیگ است! از سویی در بازی نهایی تعداد تماشاگران دو تیم 50 – 50 خواهد بود.

فصل گذشته تیم پرسپولیس با شکست داماش در بازی نهایی قهرمان جام حذفی شد و از آنجایی که درلیگ برتر هم قهرمان شده بود به عنوان قهرمانی سوپر جام هم دست پیدا کرد. به تازگی سازمان لیگ به این نکته هم اشاره داشت که بازی نهایی در استادیوم پارس شیراز برگزار می شود. هم چنین در جام حذفی بازیکن بعد از دریافت دو کارت محروم می شود و این محرومیت قابلیت انتقال به بازی های فصل آتی را دارد. محرومیت های ناشی از حضور در جام حذفی در لیگ برتر اعمال نمی شود.

/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

برنامه مسابقات لیگ برتر اعلام شد

 برنامه مسابقات هفته بیست و پنجم تا بیست و هفتم لیگ برتر نوزدهم اعلام شد.

سازمان لیگ به اظهارات قنبرزاده واکنش نشان داد

سازمان لیگ فوتبال به صحبت‌های منصور قنبرزاده از اعضای هیات رییسه این سازمان واکنش نشا...

شروط شهرخودرو برای سازمان لیگ

باشگاه شهرخودرو برای حضور در ادامه لیگ نوزدهم ۲ شرط تعیین کرد.

سازمان لیگ قهرمان را مشخص کند

محسن بنگر، مدافع تیم پارس جنوبی جم اعلام کرد سازمان لیگ باید قهرمان لیگ را تعیین کند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news