اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 23 مهر 1398
26 شهریور 1398 26 شهریور 1398
15:00 15:00

منچستر به‌دنبال جذب جیدون سانچو

براساس خبرهای رسیده و گفته‌های اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد، این تیم در فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب جیدون سانچو است.

به گزارش سلام نو، روزنامه انگلیسی دیلی‌میل امروز مدعی شد باشگاه منچستریونایتد جیدون سانچو، ستاره انگلیسی بوروسیا دورتموند و جیمز مدیسون، ستاره لسترسیتی و همبازی سابق هری مگوایر در این تیم را به عنوان اولویت‌های اول خود در برنامه‌های نقل و انتقالاتی آینده‌اش انتخاب کرده است.

اوله گنار سولسشر، سرمربی یونایتد چندی پیش اعلام کرد که به سیاست خود برای جذب بازیکنان جوان انگلیسی ادامه خواهد داد. بر اساس این گزارش، منچستریونایتد از حالا برای جذب جیدون سانچو، پدیده جوان انگلیسی دورتموند و جیمز مدیسون ستاره لسترسیتی برنامه‌ریزی کرده است.

یونایتد در تابستان جاری برای جذب هری مگوایر، آرون وان بیساکا و دنیل جیمز چیزی در حدود 150 میلیون پوند هزینه کرد ولی سولسشر چندی پیش تایید کرد که به خاطر از دست دادن روملو لوکاکو و الکسیس سانچس تیمش به تقویت در خطوط تهاجمی و جذب بازیکنان تهاجمی جدید نیاز خواهد داشت.

یونایتد زمستان گذشته برای جذب جیدون سانچو ابراز تمایل کرده بود و همچنان از تلاش برای جذب او منصرف نشده است. این در حالی است که سانچو ماه گذشته قراردادش را با باشگاه آلمانی تمدید کرده است./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بارسا در انتظار شکار ستاره چلسی

باشگاه بارسلونا که بالاخره با بازگشت مسی حال و روز خوشی پیدا کرده همچنان نسبت به جذب ...

تلاش بارسا برای فرار از جریمه سنگین

بارسا که برای انتقال آنتوآن گریزمان از اتلتیکو به آب و آتش زد و او را با 120 میلیون ی...

ستاره سیتی دنبال جدایی در زمستان است

 فیل فودن را یکی از با استعدادترین بازیکنان حال حاضر انگلیس که به گفته گوآردیولا نیز ...

سانچو هدف اول نقل و انتقالات یونایتد

روزنامه انگلیسی دیلی‌میل در خبری تاکید کرد که یونایتد همچنان به دنبال شکار جیدون سانچ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news