اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
26 شهریور 1398 26 شهریور 1398
22:58 22:58

آزمون اولین گل فصل لیگ قهرمانان را به ثمر رساند

امشب در دو دیدار همزمان لیگ قهرمانان آغاز شد و سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت روسیه توانست اولین گل تیمش و اولین گل امسال لیگ قهرمانان اروپا را به ثمر برساند

به گزارش سلام نو، رقابت‌های فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۱:۲۵ امشب با انجام دو دیدار همزمان آغاز شد که در یکی از مسابقات، تیم زنیت سنت‌پترزبورگ که مثل تمام بازی‌های این فصل سردار آزمون را در خط حمله در کنار آرتم زیوبا داشت، در ورزشگاه پارک المپیک، مهمان تیم لیون فرانسه بود.

دو تیم در نیمه اول موقعیت‌هایی روی دروازه یکدیگر به وجود آوردند و سردار آزمون نیز در دقیقه ۲۱ شوت محکمی به سمت چپ پایین دروازه لیون زد که این فرصت گلزنی با واکنش مناسب آنتونی لوپز تبدیل به کرنر برای زنیت سنت‌پترزبورگ شد.

در دقیقه ۳۴ هم شوت پشت محوطه زمینی سردار با اختلاف کمی از کنار تیرک عمودی دروازه لیون به بیرون رفت تا ستاره ایرانی همچنان در امر گلزنی ناکام بماند ولی سه دقیقه پس از آن آزمون بخاطر متوقف کردن و خطا روی تیاگو مندس با کارت زرد جریمه شد و خود او نیز در این صحنه آسیب دید.

سردار که پس از این خطا بخاطر مصدومیت پای چپ لحظاتی روی زمین بود و حتی قرار بود در دقیقه ۳۸ از زمین بیرون برود، اما با مداوای تیم پزشکی زنیت سنت‌پترزبورگ به کارش ادامه داد تا تیم روسی از حضور ستاره ایرانی خود بهره ببرد.

آزمون که دو بار دروازه لیون را تهدید کرده بود، در دقیقه ۴۱ پس از یک- دو با آرتم زیوبا و دریافت پاس در بین مدافعان فرانسوی، با شوت نوک پای چپ دقیق دروازه لوپز را باز کرد تا زنیت به گل اول برسد و به برتری در نیمه نخست دست پیدا کند.

ستاره ایرانی زنیت سنت‌پترزبورگ که امسال هم در لیگ برتر روسیه دو گل به ثمر رسانده، در حالی امشب مقابل لیون فرانسه موفق به گلزنی شد که نخستین گل فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ قهرمانان اروپا را به نام خود ثبت کرد چراکه در دیدار همزمان اینتر میلان ایتالیا و اسلاویا پراگ چک گلی زده نشده و نیمه اول آن مسابقه با تساوی صفر- صفر پایان یافته بود.

علاوه بر نخستین گل فصل لیگ قهرمانان اروپا در فصل جدید، سردار آزمون اولین کارت زرد این رقابت‌ها را هم در نیمه اول دیدار امشب برابر لیون گرفت!/ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

صدرنشینی زنیت با آزمون تثبیت شد

زنیت سن‌پترزبورگ با حضور سردار آزمون توانست مقابل اسپارتاک مسکو به پیروزی یک بر صفر خ...

درگیری پلیس لیورپول با تماشاچیان ناپولی

پلیس لیورپول جمعی از هواداران ناپولی را در این شهر به دلیل ایجاد مزاحمت و اغتشاش دستگ...

آزمون در ترکیب زنیت برابر لیون قرار گرفت

ستاره ایرانی زنیت سن‌ پترزبورگ که امشب در خط حمله تیمش برابر لیون قرار گرفته است می خ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news