اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 13 خرداد 1399
27 شهریور 1398 27 شهریور 1398
13:10 13:10

سرویس مدارس در پایتخت ایمن شدند

ایمنی سرویس مدارس از نگرانی‌های مسئولین و والدین است که با آموزش‌هایی که داده می‌شود امید است سال تحصیلی بدون حادثه‌ای را داشته باشیم. آمارهای سال گذشته نیز نشان از کاهش حوادث مربوط به سرویس مدارس دارد.

سرویس مدرسه

به گزارش سلام نو، سردار محمدرضا مهماندار در کارگاه آموزشی رانندگان سرویس‌های مدارس که روز چهارشنبه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد، اظهار کرد: مهم‌ترین اولویت ما در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با تدبیر سردار رحیمی مسئله آموزش است چرا که معتقدیم اگر آموزش به خوبی صورت بگیرد از بسیاری از جرایم و تخلفات جلوگیری می‌شود.

وی با بیان اینکه آموزش در حوزه ترافیکی و راهنمایی و رانندگی بسیار مهم است، گفت: معتقدیم که با آموزش می‌توان از وقوع تصادفات و تخلفات بسیاری جلوگیری کرد کما اینکه خوشبختانه با آموزش‌هایی که در سال‌های گذشته برای رانندگان سرویس‌های مدارس داشتیم تخلفات و به خصوص حوادث در حوزه سرویس مدارس کاهش داشته است.

مهماندار با بیان اینکه علاوه بر پلیس، خانواده‌ها، مدیران مدارس و رانندگان سرویس‌ها نیز در برقراری ایمنی دانش‌آموزان نقش دارند، ‌گفت: رانندگان سرویس‌های مدارس باید با رانندگی ایمن به سلامت دانش‌آموزان توجه ویژه‌ای داشته باشند.

به گزارش ایسنا، در کارگاه آموزشی امروز قرار است به حدود 12 هزار راننده سرویس مدارس اعم از رانندگان تاکسی و خودروهای شخصی آموزش‌های لازم ارائه شود تا برچسب سرویس مدرسه را دریافت کنند.

/ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

امروز هوای تهران ناسالم است

طبق اعلام سازمان هواشناسی، کیفیت هوای امروز تهران در شرایط ناسالم قرار دارد.

مدارس در سراسر کشور از شنبه باز می شوند/ بازگشایی داوطلبانه است!

مهرزاد حمیدی، معاون تربیت‌ بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: تمام مدارس کشور از ۲...

زمان بازگشایی مدارس در شهرهای با وضعیت سفید

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش‌ و پرورش، از احتمال بازگشایی مدارس در بعضی استان‌ها خبر ...

​اخبار بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها کذب است

کیانوش جهانپور، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد اخبار مربوط به بازگشایی مدا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news