اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 03 اسفند 1398
27 شهریور 1398 27 شهریور 1398
17:19 17:19

9 نکته برای گرفتن بهترین عکس ها با گوشی های هوشمند

بعضی اوقات فقط باید آن را به اشتراک بگذارید و مطمئن شوید که عکس خوبی می گیرید. شما تازه مشغول کار شده اید و می خواهید سری عکس های زیبای خود را با سایر افراد جهان به اشتراک بگذارید. گرفتن عکس فوراً با تلفن خود و ارسال آن در رسانه های اجتماعی بسیار آسان است، اما کمی وقت بگذارید تا عکستان به اندازه کافی خیره کننده شود. خواه در حال گرفتن سلفی هستید یا تلفن را در دست شخص دیگری قرار می دهید، این نکات را دنبال کنید تا عکس های شگفت انگیز ی داشته باشید.

۱‌. درست آن را روشن کنید

هنگامی که جواهر فروش ها الماس را نشان می دهند، اغلب مشتریان خود را به جلوی فروشگاه می برند تا الماس را در نور خورشید نشان دهند. جایی که به نظر می رسد بهترین مکان برای دیدن آنهاست. نور طبیعی بهترین دوست الماس است. شما نیز هنگام عکس گرفتن به درستی از آن استفاده کنید.

۲. زاویه درست را پیدا کنید

بسته به برش الماس، زوایای مختلف باعث جذب نورهای مختلف و ایجاد درخشش خواهد شد. چندین عکس از زاویه های مختلف بگیرید تا بتوانید عکس مورد نظر خود را پیدا کنید.

۳. دست خود را تکان ندهید

انگشتان دست خود را زیاد حرکت ندهید، بگذارید راحت باشند. هنگامی که انگشتان دست خود را زیاد خم کرده و پهن می کنید، این امر باعث لرزش دست می­شود.

۴. پس زمینه

پس زمینه مناسب می تواند، کیفیت کل عکس را بالا ببرد. همچنین باعث می­شوند عکس، طبیعی تر به نظر  برسد. یک گل سرخ یا گل های وحشی می­توانند بر اساس هدف مورد نظر شما در پس زمینه قرار گیرند. خود را نیز در این قسمت قرار دهید. با دستی که در پیش زمینه قرار دارد، عکس بگیرید و با دست دیگر، خود را در پیش زمینه و همسرتان را در پس زمینه قرار دهید.

۵. فلاش در نور طبیعی ممنوع!

اگر در نور طبیعی عکس می گیرید، دیگر نیازی به فلاش نخواهید داشت. اگر نمی توانید نور طبیعی را مدیریت کنید مانند عکس برداری در شب، سعی کنید به اندازه نور مصنوعی فلاش را تنظیم کنید.

۶. بزرگنمایی نکنید

تلفن را به فریم منتقل کرده و عکس را تنظیم کنید. اگرچه ممکن است برای بزرگنمایی وسوسه‌انگیز باشد، اما عکسی با پیکسل بزرگ دریافت خواهید کرد، که کیفیت لازم را نخواهد داشت.

۷. فیلترها و ویرایش­گرها دوست شما هستند

اگر هر یک از نکات قبلی را نادیده بگیرید، هنوز این امکان وجود دارد که هرگونه نواقص را برطرف کنید. فیلترها را از برنامه هایی مانند اینستاگرام ، ویرایش و... اعمال کنید.

۸.انتخاب تنها یک عکس

فقط یک عکس از دوران نامزدی خود ارسال کنید، ودر برابر وسوسه ارسال یک دسته مقاومت کنید. مطمئنا تأثیر بیشتری خواهید گذاشت و دوستان و خانواده خود را تحت الشعاع قرار می دهید.

به این موارد عمل کنید واز عکس های خود لذت ببرید و این لذت را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اخبار مرتبط

icon news

عکاسی رنگی از چه زمانی شروع شد؟

عکاسی رنگی از سال 1935 در اختیار عموم قرار گرفت درواقع پس از کشف ترکیبات رنگی حساس به...

چرا باید شروع به گرفتن عکس های بیشتر کنید؟

اکثر افراد، آنقدر تصاویر در تلفن خود دارند که احساس نگرانی در مورد فضای حافظه گوشی خو...

کم کردن سرعت شاتر در تکنیک موشن بلور در عکاسی

موشن بلور یکی از تکنیک های عکاسی است که با استفاده از آن می توان عکس های هنری زیبا و ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news