اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 08 اسفند 1398
27 شهریور 1398 27 شهریور 1398
20:19 20:19

یک شبکه اختلاس در شرق کشور منهدم شد

با کوشش سربازان گمنام امام زمان، یک شبکه ارتشاء و اختلاس در شیلات استان سیستان و بلوچستان شناسایی شد و ضربه خورد که نهایتا با دستگیری 13 دلال ماجرا به پایان رسید

ضربه کاری وزارت اطلاعات به یک شبکه اختلاس/۱۳ دلال دستگیر شدند

به گزارش سلام نو، با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی چند ماه گذشته سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان سیستان و بلوچستان، یک شبکه ارتشاء و اختلاس در شیلات استان سیستان و بلوچستان شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی مورد ضربه قرار گرفت.

طی بررسی های بعمل آمده در جریان این پرونده، ۱۳ نفر از اعضای اصلی اداره کل شیلات و دلالانی که اقدام به ارتشاء و صدور مجوزهای غیرقانونی ساخت شناورهای صیادی برای افراد فاقد صلاحیت در استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و تهران می کردند، دستگیر و تحویل مراجع قضایی گردیدند.

همچنین در تحقیقات صورت گرفته متهمین دستگیر شده به اخذ ۷ میلیارد تومان وجوه غیرقانونی (رشوه) از صاحبان و نمایندگان کشتی های ترالر، تبانی در راستای صدور موافقت های اصولی ساخت شناور و نقل و انتقال شناورها به استان های همجوار و هم چنین تضییع حقوق بیت المال و اختلاس ۱۴/۵ تن محصول از مزرعه پرورش میگوی شیلات در منطقه گواتر چابهار اعتراف کرده اند.

اقدامات غیرقانونی این افراد خسارات قابل توجهی در حوزه صید و صیادی، محیط زیست دریایی و شناورهای صیادی وارد نموده است./ خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

صداوسیما اطلاعات مدیران و کارکنانش را تا کنون ارائه نکرده است

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اظهار کرد: اطلاعات نزدیک به 2 میلیون و 100 هزار نف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news