اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 18 آذر 1398
27 شهریور 1398 27 شهریور 1398
22:52 22:52

مسوت اوزیل از لیست توپچی‌ها حذف شد

توپچی‌های لند در حال اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ اروپا را پنج شنبه شب مقابل فرانکفورت در آلمان برگزار خواهند کرد که مسوت اوزیل ستاره آلمانی این تیم یارانش را در آلمان همراهی نمی‌کند و از خانه بازی را تماشا می‌کند.

به گزارش سلام نو، آرسنال اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ اروپا را پنج شنبه شب مقابل فرانکفورت در آلمان برگزار خواهد کرد و مسوت اوزیل، ستاره آلمانی و خلاق توپچی ها در این سفر آرسنال را همراهی نخواهد کرد.

اما راب هولدینگ پس از غیبت به علت مصدومیت طولانی در فهرست آرسنال برای این بازی حضور دارد. همچنین اونای امری از بازیکنان جوانی چون بوکایو ساکا و امیل اسمیت برای رویارویی با حریف آرسنال در نیمه نهایی فصل گذشته لیگ اروپا نیز استفاده کرده است.

همچنین سوکراتیس پاپاستاتوپولوس که در جریان تساوی ابتدای هفته آرسنال مقابل واتفورد نمایش ضعیفی داشت و در جریان دریافت گل اول مقصر اصلی بود، طبق صلاحدید اونای امری در لیست آرسنال جایی ندارد. آرسنال فصل قبل موفق شد تا فینال لیگ اروپا صعود کند، اما در بازی نهایی و در باکو شکست سنگینی را مقابل چلسی پذیرا شده و فرصت قهرمانی را از دست داد.

لیست آرسنال برای دیدار با فرانکفورت به شرح زیر است:

برند لنو، مارتینز، مایتلند نایلز، چمبرز، مصطفی، هلدینگ، داوید لوئیز، کولاسیناچ، گوندوزی، توریرا، ویلوک، ژاکا، سباسوس، اسمیت، مارتینلی، نلسون، په په، ساکا، اوبامیانگ

اخبار مرتبط

icon news

آرتتا از سیتی جدا می‌شود؟

۱۸ ماه پیش میکل آرتتا گزینه اول مربی‌گری آرسنال بود و حالا بعد از رفت امری دوباره شان...

استقبال لمپارد از بخشش چلسی

فرانک لمپارد، مربی موفق تیم فوتبال چلسی با استقبال از رای بازگشت چلسی به پنجره نقل و ...

پاتریک ویرا هدایت آرسنال را نپذیرفت

 پاتریک ویرا با وجود شایعات فراوان برای پذیرفتن سرمربی‌گری آرسنال، تلویحا به این شایع...

مورینیو: علاقه ای ندارم در مورد شرایط آرسنال صحبت کنم

ژوزه مورینیو گفت: من از هدایت تاتنهام بسیار خوشالم و حرفی در مورد آرسنال ندارم.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news