اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
04 مهر 1398 04 مهر 1398
23:42 23:42

ژاوی سرمربی بارسلونا نشود او را می کشم!

 ساموئل اتوئو، ستاره سال‌ها قبل بارسلونا امیدوار است ژاوری، اسطوره بارسلونا و فوتبال اسپانیا روزی سرمربی بارسلونا هم بشود، او به شوخی خطاب به ژوای گفته که اگر این اتفاق رخ ندهد، همبازی سابق خود را خواهد کشت.

به گزارش سلام نو،، ژاوی، ستاره افسانه ای فوتبال اسپانیا و باشگاه بارسلونا، چند ماه قبل از فوتبال خداحافظی کرده و هدایت تیم قطری السد را بلافاصله بر عهده گرفت. حالا ساموئل اتوئو امیدوار است وی روزی سرمربی بارسلونا هم بشود و به شوخی تهدید کرده اگر این اتفاق رخ ندهد، همبازی سابق خود را خواهد کشت.

ساموئل اتوئو گفت: "ژاوی در قطر و اسپانیا سرمربیگری خواهد کرد و اگر او به کار خود با عنوان سرمربیگری بارسا پایان ندهد، من او را می کشم.

آندرس اینیستا؟ در فینال لیگ قهرمانان سال 2006 در پاریس، اینیستا مانند ترکیبی از دیگو مارادونا، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بازی کرد. من در گذشته نیز در مصاحبه های خود گفته بودم که او بهترین بازیکنی است که من در کنارش تمرین کرده‌ام.

شاید مردم از اینکه من از رونالدینیو یا مسی نام نبردم شگفت زده شدند، اما زمان حرف من را به درستی ثابت کرده است. شاید آنها هرگز در سطح مسی یا کریستیانو شناخته نشده باشند، اما به نظر من ژاوی و اینیستا نیز در همان سطح هستند.

انتقال آنتوان گریزمان؟ بازی کردن در بارسا مانند نوشیدن یک لیوان نوشیدنی خوب است. گریزمان در حال حاضر در حال نوشیدن از آن لیوان است و مدت زیادی از آن لذت خواهد برد."

اخبار مرتبط

icon news

گریزمان: از دیدن مسی لذت می‌برم

آنتوان گریزمان اعلام کرد از دیدن مسی لدت می‌برم و امیدوارم درخشش خود در اتلتیکو مادری...

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

تمدید قرارداد آتسو فاتی با آبی و اناری ها

ستاره جوان بارسلونا قرارداد خود را با این تیم تا سه سال دیگر تمدید کرد و گفت: لاماسیا...

تیپ ساده بیرانوند و ژاوی در مراسم رسمی + عکس

علیرضا بیرانوند که نامزدهای عنوان مرد سال فوتبال آسیا بود با ژاوی اسطوره فوتبال اسپان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news