اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 24 آذر 1398
27 شهریور 1398 27 شهریور 1398
23:43 23:43

دروغ دنی آلوس فاش شد

دنی آلوس مدتی پیش از این در یک مصاحبه ای مدعی شد از تیم هایی چون بارسلونا و یوونتوس پیشنهاد داشته، اما خودش ترجیح داده در لیگ برزیل به میدان برود که کالچومرکاتو فاش کرد این ادعا حقیقت ندارد و وکیل آلوس او را به یووه پیشنهاد داده بود.

به گزارش سلام نو، ، دنی آلوس در تابستان به همراه تیم ملی برزیل کوپا آمه ریکا را فتح کرد و به دلیل عملکرد فوق العاده در این رقابت ها، جایزه بهترین بازیکن کوپا آمه ریکا را نیز دریافت کرد. قرارداد دنی آلوس در پاری سن ژرمن در پایان فصل گذشته به پایان رسیده بود و علیرغم شایعات فراوان، این مدافع باتجربه برزیلی در پایان به عضویت سائوپائولو در کشور خود درآمد.

دنی آلوس مدتی قبل در مصاحبه ای مدعی شد از تیم هایی چون بارسلونا و یوونتوس پیشنهاد داشته، اما خودش ترجیح داده در لیگ برزیل به میدان برود که کالچومرکاتو فاش کرد این ادعا حقیقت ندارد.

مدیر برنامه دنی آلوس موکلش را به یوونتوس پیشنهاد داده اما این مائوریتسیو ساری بوده که علاقه ای به جذب این مدافع برزیلی نشان نداده است. در واقع سرمربی جدید یوونتوس معتقد بوده ویژگی های دفاعی دنی آلوس در سطح قابل قبولی نیست و به همین دلیل بازگشت وی به تورین منتفی شده است.

دو سال قبل دنی آلوس به مدت یک فصل برای یوونتوس بازی کرد و با این تیم به فینال لیگ قهرمانان هم رسید، اما در نهایت بعد از شایعاتی مبنی بر درگیری در بین نیمه فینال کاردیف مقابل رئال مادرید از یوونتوس جدا شده و راهی پاریس شد.

اخبار مرتبط

icon news

یوونتوس صدر را از اینتر پس گرفت

بعد از آنکه یوونتوس در هفته گذشته صدر را به اینتر تقدیم کرد، امشب با درخشش ستاره پرتغ...

گریزمان: از دیدن مسی لذت می‌برم

آنتوان گریزمان اعلام کرد از دیدن مسی لدت می‌برم و امیدوارم درخشش خود در اتلتیکو مادری...

رفتار عجیب رونالدو با یک جیمی‌جامپ + تصاویر

 جیمی جامپی که در آخر بازی یوونتوس و لورکوزن داخل زمین آمد و گردن رونالدو را گرفت باع...

مسی: مانه بهترین بازیکن جهان است

لیونل مسی اعلام کرد به مانه به عنوان بهترین بازیکن جهان رای داده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news