اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
07 مهر 1398 07 مهر 1398
10:06 10:06

تمجید کوواچ از کوتینیو

حضور کوتینیو دربایرن نعمت است کوواچ این جمله را به زبان آورده و اظهار کرده کوتینیو با هوش فوتبالی اش بعد دیگری به بازی ما اضافه کرده است.

به گزارش سلام نو، نیکو کوواچ، سرمربی بایرن مونیخ که تیمش دیشب در اولین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان در آلیانز آرنا به مصاف ستاره سرخ بلگراد رفت و با ارائه  یک بازی برتر موفق شد با نتیجه 3-0 به پیروزی برسد در پایان بازی به ستایش از عملکرد کوتینیو، ستاره برزیلی جدیدش پرداخت و گفت حضور او بعد جدیدی به بازی بایرن اضافه کرده است.

کوواچ در این باره گفت:" کوتینیو امروز خیلی خوب بازی کرد. او با هوش فوتبالی بالای خود بعد دیگری به بازی ما اضافه کرده است".

سرمربی بایرن در ادامه گفت:" درباره بازی امروز می‌توانم بگویم که ما باید خیلی خوشحال باشیم. تیم ما با تمرکز خیلی بالا کار کرد و موفق شد سه گل به ثمر برساند. این نتیجه‌ای بود که با توجه به بازی‌ای که انجام دادیم حق‌مان بود".

کوواچ در عین حال از بعضی جنبه‌های تیمش هم انتقاد داشت. با اینکه تیم او موفق شده بود حریفش را به نتیجه 3-0 شکست دهد کوواچ در پایان بازی گفت:" ما در مرکز زمین عالی بودیم و خیلی خوب فرصت‌سازی می‌کردیم ولی گاهی در زدن ضربه‌های آخر و تمام کردن کار آنطور که باید دقیق نبودیم و این مساله‌ای است که باید به آن پرداخته شود". /ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

مولر: به جدایی از بایرن فکر می‌کنم

توماس مولر، بازیکن با تجربه بایرن مونیخ که در پنج دیدار اخیر تیمش نیمکت نشین بوده، از...

ستاره بارسلونا از چنگ بایرن درآمد

نشریه بیلد ادعا کرد که بایرن مونیخی ها قبل از جذب کوتینیو به دنبال عثمان دنبله بوده ا...

فیلیپ کوتینیو بالاخره از بارسا جدا شد

فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسا بالاخره با قراردادی رسمی به بایرن مونیخ پیوست و یک س...

بازگشت نیمار به بارسا غیرممکن شد؟

با خروج کوتینیو از بارسا و پیوستنش به بایرن مونیخ به نظر می‌رسد که حضور نیمار در بارس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news