اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 15 تیر 1399
28 شهریور 1398 28 شهریور 1398
11:50 11:50

ناتوانی زیدان در بستن لیست بازیکنان

 استیو مک منه‌من، اسطوره فوتبال انگلیس و باشگاه لیورپول اعتقاد دارد مشکل رئال این است که زیدان 11 بازیکن فیکس که بتوان در هر بازی روی آنها حساب کرد ندارد.

به گزارش سلام نو، بعد از شکست سنگین رئال مادرید در پاریس مقابل پاری سن ژرمن که با نتیجه 3-0 اتفاق افتاد و سنگین‌ترین شکست تاریخ رئال با سرمربی‌گری زین‌الدین زیدان بود موج انتقادها به سرمربی فرانسوی و باشگاه اسپانیایی به راه افتاده است. در این میان استیو مک منه‌من، اسطوره فوتبال انگلیس و باشگاه لیورپول می‌گوید مشکل زیدان در رئال این است که او در حال حاضر یازده بازیکن فیکس که بتواند در هر بازی روی آنها حساب کند در اختیار ندارد.

مک‌ منه‌من که برای کارشناسی بازی در شبکه BT انگلیس حاضر شده بود درباره شکست سنگین رئال گفت:" شکست 3-0 برای رئال ناامیدکننده است. عملکرد دروازه‌بان روی گل اول بدون شک ضعیف بود. رئال فرصتهای خیلی زیادی داشت که از دست‌شان داد. گرت بیل گل قشنگی زد که مردود شد. توپ تصادفی به دست برخورد کرده بود و می‌شود گفت تصمیم داور سخت‌گیرانه بود. ولی در قوانین جدید این حرکت خطا گرفته می‌شود".

اسطوره لیورپول در ادامه گفت:" ولی رئال مشکلات بزرگی دارد. آنها تیمی پر از ابرستاره دارند. وقتی فهرست تیم را می‌خواندم آدم از این همه اسم بزرگ در یک تیم شگفت‌زده می‌شود. ولی با اینحال رئال نتوانسته یک یازده بازیکن فیکس پیدا کند که بتواند در هر بازی روی خوب بازی کردن‌شان حساب کند"./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ادامه صدرنشینی رئال مادرید با برد مقابل ختافه در لالیگا اسپانیا/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید با برد خفیف مقابله ختافه صدرنشینی اش در لالیگا اسپانیا را تثبی...

توقف بدموقع بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید در لالیگا اسپانیا/تصاویر

با تساوی بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید، راه قهرمانی رئال مادرید در لالیگا اسپانیا همو...

بازگشت رئال مادرید به صدر جدول لالیگا با شکست اسپانیول/تصاویر

تیم فوتبال رئال مادرید موفق شد با شکست اسپانیول به صدر جدول لالیگا بازگردد.

سرمربی رئال: از حرکت بنزما شگفت زده نشدم

سرمربی فرانسوی رئال مادرید اعلام کرد از پاس کریم بنزما به کاسمیرو شگفت زده نشده است.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news