اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 15 آذر 1398
28 شهریور 1398 28 شهریور 1398
11:50 11:50

ناتوانی زیدان در بستن لیست بازیکنان

 استیو مک منه‌من، اسطوره فوتبال انگلیس و باشگاه لیورپول اعتقاد دارد مشکل رئال این است که زیدان 11 بازیکن فیکس که بتوان در هر بازی روی آنها حساب کرد ندارد.

به گزارش سلام نو، بعد از شکست سنگین رئال مادرید در پاریس مقابل پاری سن ژرمن که با نتیجه 3-0 اتفاق افتاد و سنگین‌ترین شکست تاریخ رئال با سرمربی‌گری زین‌الدین زیدان بود موج انتقادها به سرمربی فرانسوی و باشگاه اسپانیایی به راه افتاده است. در این میان استیو مک منه‌من، اسطوره فوتبال انگلیس و باشگاه لیورپول می‌گوید مشکل زیدان در رئال این است که او در حال حاضر یازده بازیکن فیکس که بتواند در هر بازی روی آنها حساب کند در اختیار ندارد.

مک‌ منه‌من که برای کارشناسی بازی در شبکه BT انگلیس حاضر شده بود درباره شکست سنگین رئال گفت:" شکست 3-0 برای رئال ناامیدکننده است. عملکرد دروازه‌بان روی گل اول بدون شک ضعیف بود. رئال فرصتهای خیلی زیادی داشت که از دست‌شان داد. گرت بیل گل قشنگی زد که مردود شد. توپ تصادفی به دست برخورد کرده بود و می‌شود گفت تصمیم داور سخت‌گیرانه بود. ولی در قوانین جدید این حرکت خطا گرفته می‌شود".

اسطوره لیورپول در ادامه گفت:" ولی رئال مشکلات بزرگی دارد. آنها تیمی پر از ابرستاره دارند. وقتی فهرست تیم را می‌خواندم آدم از این همه اسم بزرگ در یک تیم شگفت‌زده می‌شود. ولی با اینحال رئال نتوانسته یک یازده بازیکن فیکس پیدا کند که بتواند در هر بازی روی خوب بازی کردن‌شان حساب کند"./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

رئال به دنبال جذب ام‌باپه

سایت"le۱۰sport  مدعی شده رئال مادرید برای خرید کیلیان ام‌باپه می‌خواهد ۳۴۰ میلیون پون...

تمدید قرداد رئال با بنزما تا 2023

نشریه مارکا اعلام کرد که کریم بنزما پیشنهاد رئال مادرید برای تمدید 2 ساله قراردادش را...

رئال مادرید یک ماه بدون رودریگز

رئال مادرید یک ماه خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندار...

تاریخ ال کلاسیکو صدای سرخیو راموس را درآورد

 اعلام زمان ال کلاسیکو باعث خشم و اعتراض سرخیو راموس، کاپیتان تیم رئال مادرید شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news