اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
28 شهریور 1398 28 شهریور 1398
18:47 18:47

گل‌محمدی: این شهر خودرو دلخواه من نیست

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: با بازی شناور مدنظرم هنوز فاصله داریم و چند هفته‌ ای زمان می‌برد که به آن فرم سابق برگردیم

به گزارش سلام نو، یحیی گل محمدی، سرمربی شهرخودرو، در ابتدای صحبت هایش در نشست خبری پیش از جدال برابر فولاد خوزستان گفت: این چهارمین بازی ما در لیگ است و با توجه به وضعیت خوبی که در جدول داریم، سعی داریم که به سه امتیاز خانگی دست یابیم و صدرنشین باقی بمانیم. انگیزه زیادی برای این مسابقه داریم و بازیکنانم با توجه به تمرینات خوبی که در هفته جاری داشتند، در مقابل دیدگان هواداران می‌خواهند بازی خوبی به نمایش بگذارند.


سرمربی شهر خودرو درباره شرایط فنی حریف نیز اینطور گفت: فولاد تیم سرسختی است و کار راحتی برای کسب سه امتیاز نداریم. باید تمرکز بالا و دوندگی زیادی داشته‌باشیم تا به خواسته خود برسیم. مشکلات زیادی در خصوص مصدومیت‌ها داشتیم و هنوز هم برخی از بازیکنان به فرم مطلوب نرسیده‌اند. البته بازیکنانی که در هفته‌های اخیر به میدان رفته‌اند، از جان مایه گذاشته‌اند. نتایج هفته‌های اخیر و بازی‌های فولاد نشاندهنده قدرت این تیم است. بازی سختی داریم، نباید حریف را دست کم بگیریم. باید انرژی مضاعفی برای پیروزی بگذاریم. حریف چه وقتی توپ را در اختیار دارد و چه هنگام دفاع، خوب کار می‌کند. شاید فردا موقعیت زیادی گیرمان نیاید، باید از تک‌موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببریم‌. امیدوارم فردا شاهد حضور گسترده هواداران باشیم.


گل محمدی با اشاره به غیبت سه مهره اصلی تیمش گفت: امین قاسمی‌نژاد، فرشاد محمدی‌مهر و روح‌الله باقری مصدومان ما هستند. ضمن اینکه چند بازیکن هم تازه از مصدومیت رهایی پیدا کرده‌اند و به تازگی به جمع ما اضافه شده اند. چند بازیکن هم در تیم ملی جوانان داریم که هنوز به ما اضافه نشده‌اند. بخشی از مصدومیت‌ها به زمین چمن برمی‌گردد، دلایل دیگری هم وجود دارد که جای گفتنش اینجا نیست. از مسئولان آستان‌قدس نیز که اجازه دادند این هفته آنجا تمرین کنیم، باید تشکر کنم. قول داده‌اند تا دی ماه زمین شماره ۲ امام رضا(ع) را به ما بدهند، بابت این مسئله باید باز هم تشکر کنم.


گل محمدی که در ذوب آهن موفق به قهرمانی در جام حذفی شده، درباره قرعه تیمش در جام حذفی و اینکه قول قهرمانی با شهرخودرو در این رقابت‌ها را می‌دهد گفت: تابحال قول قهرمانی ندادم و نمی‌دهم، قول دادن در فوتبال موضوعی نیست که حتی بزرگان فوتبال دنیا به آن بپردازند. فقط قول می‌دهم که تک‌تک ما تمام تلاش‌مان را برای موفقیت داشته‌باشیم.


شهر خودرو طی سه هفته ابتدایی فصل به سه پیروزی دست یافته اما گل محمدی مدعی است تیمش هنوز با ایده آل او فاصله دارد: با بازی شناور مدنظرم هنوز فاصله داریم و چند هفته‌ای زمان می‌برد که به آن فرم سابق برگردیم. مقداری جای نگرانی هست و باید با تمرکز بیشتر روی تمرینات به فرم ایده‌آل برسیم./ ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

گل محمدی: نباید مغرور شویم

یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از برد مقابل ماشین سازی بیان کرد نباید ...

گل‌محمدی پرسپولیس را تهدید به استعفا کرد

سرمربی پرسپولیس گفت: اگر باشگاه تصمیمی برای اعضای هیات مدیره نگیرد، از سمت خود کناره‌...

مطهری: هدف ما بازی تهاجمی و رو به جلو است

حمید مطهری دستیار یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل شاهین بوشهر پاسخ...

آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز ادامه لیگ برتر/تصاویر

آخرین جلسه تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران زیر نظر یحیی گل محمدی برگزار شد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news