اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 22 تیر 1399
28 شهریور 1398 28 شهریور 1398
21:29 21:29

تمجید سرمربی تیم ملی والیبال از شاگردانش

ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی با اشاره به بازی با کره گفت: در سه سال اخیر زیاد مقابل کره بازی کردیم. فردا آنها قطعا انگیزه زیادی دارند، اما امیدوارم فردا بهتر از امروز باشیم.

به گزارش سلام نو، ایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از برتری ایران مقابل چین تایپه اظهار داشت: شخصا توقع این بازی را داشتم. من اهل صربستان هستم و مقابل تیم های آسیایی زیادی قرار گرفتم. بازی در مرحله یک چهارم نهایی بود و تمام تیم ها انگیزه زیادی دارند، مخصوصا وقتی مقابل ایران قرار می گیرند. در ابتدای هر ست مشکلاتی داشتیم و در انتهای ست دوم که در نهایت پیروز شدیم، انرژی زیادی صرف کردیم. بازیکنانم اهمیت این مسابقه را می‌دانستند.


وی درباره مشکلات ایران در حمله عنوان کرد: خیلی نمی توانم بگویم در حمله مشکل داریم. ما در 55 دصد حملات موفق بودیم. مدل بازی تیم حریف به گونه ای بود که در دفاع خوب کار می کردند. امروز 9 دفاع داشتیم اما گاهی نمی توان در دفاع و حمله عملکرد خیلی خوبی داشت.


سرمربی تیم ملی درباره وضعیت مجرد گفت: مجرد تازه از بند مصدومیت رها شده و امروز پرش را انجام داد. فیاضی هم در گرم کردن دردهایی احساس کرد. سه مصدوم داشتیم، اما در ادامه تورنمنت همه می‌توانند برای ایران بازی کنند.


کولاکوویچ در پایان درباره بازی با کره جنوبی گفت: مدل بازی کره مانند تایوان است. در سه سال اخیر زیاد مقابل کره بازی کردیم. فردا آنها قطعا انگیزه زیادی دارند، اما امیدوارم فردا بهتر از امروز باشیم.

اخبار مرتبط

icon news

چراهای اخراج سرمربی صرب تیم ملی والیبال

همیشه شاهد هستیم که فدراسیون‌های‌ ورزشی موفق در جهان، طبق اصول حرفه‌ای پس از هر المپی...

واکنش کولاکوویچ به قطع همکاری با والیبال ایران

سرمربی مونته‌نگرویی تیم ملی والیبال با انتشار پیامی در اینستاگرام نسبت به فسخ قرارداد...

این والیبال پرحاشیه؛ وقتی کرونا هم مانع از حاشیه نمی‌شود

یک سال گذشته والیبال ایران با بحران مدیریتی سپری شد، به گونه‌ای که خیلی از کارشناسان ...

نگاهی به گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال ایران

از دید سایت لهستانی گزینه های محتمل برای سرمربی گری تیم ملی والیبال ایران بررسی شده ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news