اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 23 مهر 1398
28 شهریور 1398 28 شهریور 1398
22:36 22:36

بهتر است نیمار در پاری سن ژرمن بماند

در حال که نیمار در این تابستان به هر دری می‌زد تا از پاریس به کاتالونیا یا مادرید برود حالا کاکا ستاره سال‌های نه چندان دور تیم ملی برزیل در مصاحبه با سایت گل گفت: "به نظرم امسال سال خوبی برای نیمار خواهد بود.

به گزارش سلام نو، در حالی نیمار، فوق ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، بالاخره در این تیم ماندگار شد که شایعات انتقال او به تیم های دیگر به خصوص بارسلونا و رئال مادرید بیش از هر بازیکن دیگری در تابستان شنیده می شد.


حالا و پس از ماندگار شدن نیمار در پاری سن ژرمن، هموطن او کاکا به صحبت پیرامون این ستاره برزیلی پرداخته است. کاکا در مصاحبه خود با سایت گل گفت: "به نظرم امسال سال خوبی برای نیمار خواهد بود. پاریس به دنبال ساخت تیمی است که بتواند لیگ قهرمانان اروپا را فتح کند و نیمار می تواند پاری سن ژرمن را برای رسیدن به این هدف به خوبی رهبری کند. به طور کلی از نظر من برای خود او نیز ماندن در پاریس اتفاق بهتری است."


کاکا در ادامه به نقش نیمار در تیم ملی برزیل نیز اشاره کرد و گفت: " نیمار هر سال کامل تر می شود و ما نیز از او انتظار داریم در جام جهانی بعدی ستاره اصلی تیم ملی برزیل باشد و بتواند این تیم را برای رسیدن به قهرمانی ششم در جهان کمک کند. داشتن بازیکن بزرگی مثل نیمار برای هر تیمی یک نعمت بزرگ است و وجود نیمار شرایط را برای تیته فوق العاده خواهد کرد."
نیمار در بازی بعدی تیمش در لیگ قهرمانان مقابل گالاتاسارای نیز محروم خواهد بود اما او می تواند از هفته سوم این رقابت ها تیمش را همراهی کند. همچنین نیمار مشکلی برای حضور در جدال حساس با لیون از هفته ششم لوشامپیونا نخواهد داشت.

اخبار مرتبط

icon news

نیمار، بازیکن شیشه‌ای!

نیمار بخاطر آسیب دیدگی‌های بسیار لقب بازیکن شیشه‌ای را گرفته است، مسئله‌ای که باعث آز...

رقابت رئال، بارسا و بایرن برای جذب پدید جدید فوتبال آلمان

رئال و بارسا هر دو برای جذب هافبک 20 ساله تیم فوتبال بایرلورکوزن علاقه‌مند هستند. این...

رقم دستمزد ناواس و ایکاردی در پاریس فاش شد

کیلور ناواس ماهی 600 هزار یورو خالص دریافت می کند که در طول سال به 7.2 میلیون یورو می...

خوشحالی نیمار از رسیدن به 100بازی ملی

در مراسمی در برزیل از نیمار برای عملکرد خوبش تقدیر شد و پیراهنی با شماره 100 بخاطر رس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news