اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 29 بهمن 1398
29 شهریور 1398 29 شهریور 1398
11:10 11:10

وفاداری سگ به صاحبش در زمان مرگ+ فیلم

کارلیتو سمبرانو زمانی که در خیابان سکته میکند، سگش هم همراهش بوده، وی که در بیمارستان فوت می‌کند برای تشییع جنازه به خانه آورده می‌شود؛ سگ که تا قبل از آن به داخل خانه نیامده بود، با آمدن صاحبش به داخل خانه می‌آید.

به گزارش سلام نو، سگ وفادار تا زمانی که صاحبش را در درون تابوت ندید از خوردن آب و غذا خودداری کرد.

وفاداری عجیب یک سگ که تا لحظه مرگ و حتی پس از مرگ صاحبش را ترک نکرد به سوژه رسانه ها تبدیل شد. " چوچو" با صاحبش " کارلیتو سمبرانو" در خیابان در حال قدم زدن بودند که ناگهان این مرد دچار حمله قلبی شد.

پس از این اتفاق صاحب این سگ با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد اما این سگ در حالی که در خیابان مانده بود و وارد خانه نمی شد از خوردن آب و غذا خودداری می کرد.

سرانجام پس از چند روز کارلیتو در بیمارستان درگذشت و خانواده او جنازه اش را به خانه منتقل کردند. بنا به گفته یکی از همسایگان متوفا این سگ تا زمانی که خانواده کارلیتو موتورسیکلت متعلق به او را روشن نکردند به داخل خانه وارد نشد. پس از روشن شدن موتورسیکلت چوچو در حالی که خیال می کرد صاحبش باشد وارد خانه شد.

ویدئویی که توسط یکی از اقوام متوفا و با تلفن همراه تهیه شده است لحظه ورود این سگ وفادار به داخل خانه را نشان می دهد. در این ویدئو مشاهده می شود که چوچو در حالی که جنازه صاحبش را در داخل تابوت دیده در کنار جسد او آرام نشسته و مغمومانه به او نگاه می کند./رکنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news