اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 25 مهر 1398
29 شهریور 1398 29 شهریور 1398
16:21 16:21

علم الهدی: در یک نصف روز اسرائیل را با خاک یکسان میکنیم

امام جمعه مشهد با بیان اینکه امروز ایران محور مقاومت در منطقه است، گفت: اگر دشمن بخواهد تجاوز کند، اسرائیل در نصف روز با خاک یکسان خواهد شد

دشمن به ایران تجاوز کند، اسرائیل در نصف روز با خاک یکسان خواهد شد

به گزارش سلام نو، آیت‌الله سید احمد علم الهدی، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در حرم رضوی با بیان اینکه استکبار در عمل، به معنای خود بزرگ بینی است، گفت: اگر انسان از خودش راضی باشد، دچار استکبار شده است.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه استکبار مفهوم دیگری در طبقات اجتماعی دارد، اظهار کرد: این استکبار به معنای آن است که انسان، نسبت به دیگران خود را در طبقه برتری ببیند.

وی در ادامه با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، بیان کرد: اگر این افراد، مقاومت نمی‌کردند، کشور در شرایط فعلی، وضعیت دیگری داشت. زمانی گلوله و لوله توپ نداشتیم اما الان شرایط کاملا متفاوت است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در ۳۹ سال قبل، ایران در شرایطی بود که ظرف چند روز ۱۵۰۰ کیلومتر از خاکش با همکاری چند کشور، مورد تجاوز قرار گرفت اما امروز محور مقاومت است.

وی، مقاومت مردم ایران در هشت سال جنگ تحمیلی را در دنیا بی‌سابقه خواند و ادامه داد: امام حسین (ع) و اهل بیت (ع)، آموزگار رزمندگان در مقاومت هستند؛ این رزمندگان، هشت سال با این الگو ایستادگی کردند تا خاک کشور در دست بیگانگان نیفتد.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه امروز ایران به یک منطقه جغرافیایی محدود نمی‌شود، افزود: امروز، حشد الشعبی عراق، انصارالله یمن، جبهه وطنی سوریه، جهاد اسلامی فلسطین، حماس فلسطین و حزب‌الله لبنان همه ایران هستند لذا می‌بینیم در هر نقطه‌ای از این منطقه، یک جریان مبارز وجود دارد.

وی با بیان اینکه به گفته سید حسن نصرالله، امام مقاومت در منطقه، رهبر معظم انقلاب است، افزود: پالایشگاه نفت آرامکو توسط انصالله یمن با خاک یکسان شد، اما آمریکایی‌ها می‌گویند کار ایران بوده است. این حرف آمریکا یعنی ایران، محور مقاومت در منطقه است. یعنی اگر دشمن بخواهد تجاوز کند، اسرائیل در نصف روز با خاک یکسان خواهد شد/ مهر

اخبار مرتبط

icon news

علم الهدی: مشکل پلیس فرانسه این است که انگیزه خدایی ندارد

امام جمعه مشهد با اشاره به آمار خودکشی در میان پلیس فرانسه گفت که آنان به پوچی رسیده ...

علم‌الهدی: دانشگاه‌ها تعطیل شوند و پیاده روی اربعین را ترویج کنند

امام جمعه مشهد پیشهاد کرد که برای تقویت و ترویج ارزشهای اربیعین دانشگاه ها به مدت یک ...

علم الهدی: برخی برای فروش اجناسشان زنان و دختران عوضی را ردیف می‌کنند!

امام جمعه مشهد با تعبیری عجیب برخی زنان و دختران که حجابشان را کمتر رعایت می‌کنند را ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news