اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 09 خرداد 1399
29 شهریور 1398 29 شهریور 1398
16:21 16:21

علم الهدی: در یک نصف روز اسرائیل را با خاک یکسان میکنیم

امام جمعه مشهد با بیان اینکه امروز ایران محور مقاومت در منطقه است، گفت: اگر دشمن بخواهد تجاوز کند، اسرائیل در نصف روز با خاک یکسان خواهد شد

دشمن به ایران تجاوز کند، اسرائیل در نصف روز با خاک یکسان خواهد شد

به گزارش سلام نو، آیت‌الله سید احمد علم الهدی، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در حرم رضوی با بیان اینکه استکبار در عمل، به معنای خود بزرگ بینی است، گفت: اگر انسان از خودش راضی باشد، دچار استکبار شده است.

امام جمعه مشهد با بیان اینکه استکبار مفهوم دیگری در طبقات اجتماعی دارد، اظهار کرد: این استکبار به معنای آن است که انسان، نسبت به دیگران خود را در طبقه برتری ببیند.

وی در ادامه با اشاره به رشادت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس، بیان کرد: اگر این افراد، مقاومت نمی‌کردند، کشور در شرایط فعلی، وضعیت دیگری داشت. زمانی گلوله و لوله توپ نداشتیم اما الان شرایط کاملا متفاوت است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: در ۳۹ سال قبل، ایران در شرایطی بود که ظرف چند روز ۱۵۰۰ کیلومتر از خاکش با همکاری چند کشور، مورد تجاوز قرار گرفت اما امروز محور مقاومت است.

وی، مقاومت مردم ایران در هشت سال جنگ تحمیلی را در دنیا بی‌سابقه خواند و ادامه داد: امام حسین (ع) و اهل بیت (ع)، آموزگار رزمندگان در مقاومت هستند؛ این رزمندگان، هشت سال با این الگو ایستادگی کردند تا خاک کشور در دست بیگانگان نیفتد.

آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه امروز ایران به یک منطقه جغرافیایی محدود نمی‌شود، افزود: امروز، حشد الشعبی عراق، انصارالله یمن، جبهه وطنی سوریه، جهاد اسلامی فلسطین، حماس فلسطین و حزب‌الله لبنان همه ایران هستند لذا می‌بینیم در هر نقطه‌ای از این منطقه، یک جریان مبارز وجود دارد.

وی با بیان اینکه به گفته سید حسن نصرالله، امام مقاومت در منطقه، رهبر معظم انقلاب است، افزود: پالایشگاه نفت آرامکو توسط انصالله یمن با خاک یکسان شد، اما آمریکایی‌ها می‌گویند کار ایران بوده است. این حرف آمریکا یعنی ایران، محور مقاومت در منطقه است. یعنی اگر دشمن بخواهد تجاوز کند، اسرائیل در نصف روز با خاک یکسان خواهد شد/ مهر

اخبار مرتبط

icon news

کرونا نعمت فوق‌العاده خدا بود

آیت‌الله علم الهدی، امام جمعه مشهد گفت: کرونا واقعاً نعمت فوق‌العاده خدا بود و موقعیت...

علم‌الهدی عدم شرکت در انتخابات را خروج از اسلام دانست!

خطیب جمعه مشهد درباره لزوم شرکت در انتخابات گفت: این سخن من نیست، بلکه بنا به سخن پیا...

آقای علم الهدی! ستون پنجم کسی بود که از روی پرچم آمریکا رد شد ولی اختلاس کرد و به کانادا گریخت

علم الهدی در حالی سفیر انگلیس را به تکه تکه شدن آن هم توسط نیروهای خط حاج قاسم تهدید ...

علم الهدی: آقای روحانی این چه وضع بودجه‌‌ دادن است!

حجت‌الاسلام علم‌الهدی خطیب نماز جمعه مشهد در انتقاد از لایحه بودجه که توسط رییس جمهور...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news